Huawei Matebook D15 şarj vs internet menüleri görünmüyor

meral1005

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben çok geri zekalı bir insan olduğumdan bilgisayarımın çekirdeklerini mi ne silmişim. Konuya hakim arkadaşım öyle diyor. Bilgisayarımdaki şarj yerini göremiyorum, interneti açamıyorum, ayarlar kısmında birkaç yere bakamıyorum falan filan. Silinenleri kurtarmak için bastım falan asla gelmedi, kurtarma şeysini bile silmişim. Başka bilgisayardan sürümü indirdim, USB'ye yollayıp çalıştırdım. Bu sefer de "onedriver" hatası var birkaç dakika sonra tekrar deneyin" dedi. Bundan sonra deneyince de hiçbir şey olmadı. Sıfırlama kısmına girdim, sıfırlanmıyor. Onun da çekirdeğini silmişsin, dediler bana. Ne yapabilirim?

Birşey yaptınız mı?
Yapmadıysanız evet e basabilirsiniz.

Diğer bilgisayarınızda sorun var mı şuan ?
Şimdi, USB'ye windows11i adamın dediği gibi attım. Dolmuştu sileyim dedim. Uzun sürünce boş verdim. Durdurdum. Ekranları kapatırken çoğu uygulamayı silmiş. (USBden silme ike alakasını anlamadım) Görünen kısmında sadece Chrome, dosya gezgini gibi şeyler gitmiş. Ay buz kestim

Şimdi, USB'ye windows11i adamın dediği gibi attım. Dolmuştu sileyim dedim. Uzun sürünce boş verdim. Durdurdum. Ekranları kapatırken çoğu uygulamayı silmiş. (USBden silme ike alakasını anlamadım) Görünen kısmında sadece Chrome, dosya gezgini gibi şeyler gitmiş. Ay buz kestim
Böyle bir şey olmasını anlamadım ama Chrome tekrardan yüklenilebilir sorun olmaz ama işlemleri yaparken sabırlı olup beklemek daha sağlıklı olur.
Öbür bilgisayarınız ne durumda

Böyle bir şey olmasını anlamadım ama Chrome tekrardan yüklenilebilir sorun olmaz ama işlemleri yaparken sabırlı olup beklemek daha sağlıklı olur.
Dosya Gezgininin olmaması beni telaşlandırdı sadece. Diğer bilgisayar oldu. Kurulumunu yapıyorum şu an. Gerçekten çok çok çok çok teşekkür ederim.

Eğer flashınızıdan kurulu Windows'u silmek istiyorsanız bilgisayarım kısmından flashınızı sağ tık yapıp biçimlendirin

Dosya Gezgininin olmaması beni telaşlandırdı sadece. Diğer bilgisayar oldu. Kurulumunu yapıyorum şu an. Gerçekten çok çok çok çok teşekkür ederim.
Dosya gezgini önemli bir uygulama değil. Aynı dosyalara Bilgisayarım kısmından da erişebilirsiniz.
Başlat menüsü dosya gezgini diye aratırsanız muhtemel çıkar.
Rica ederim umarım başka sorunla karşılaşmazsınız

Dosya gezgini önemli bir uygulama değil. Aynı dosyalara Bilgisayarım kısmından da erişebilirsiniz.
Bu arada d15 bilgisayarınıza kurduğunuzda bu uygulamayı yüklemeniz daha sağlıklı olur.
Bilgisayarınızda C Diskinden dosya silmeyin aynı sorunları tekrar yaşayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Bu arada d15 bilgisayarınıza kurduğunuzda bu uygulamayı yüklemeniz daha sağlıklı olur.
Bilgisayarınızda C Diskinden dosya silmeyin aynı sorunları tekrar yaşayabilirsiniz.
🥹 Gerçekten çok teşekkür ederim. İyiliğiniz altında eziliyorum, resmen. Ne desem, yapsam az kalır.

Geri
Yukarı