Huawei Matebook D15 vs MSI Modern 15

Bütçe
max 10000 tl

Boomy819

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Forumda daha yeniyim. Bu iki bilgisayar arasında kaldım. Sizce hangisi? (bu bilgisayarların dışında öneriniz varsa tavsiyelere açığım)
İlk model MSI modern 15 A5M-091xtr diğeri de Huawei Matebook D15 Ryzen 5 modeli. Huawei olanda RAM artırımı yapılsaydı direkt alırdım ama boş RAM slotu olmadığı için RAM yükseltmesi de yapılamıyor. 8 GB RAM ileride sıkıntı yaşatabilir ama MSI modelde hem RAM arttırmak için hem de SSD ilave etmek için yer var. Sizin önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI al arkadaşım Huawei aldı bayağı pişman. Minecraft da kastığı oldu dedi. Beraber server oynuyoruz.

Ama 10.000 TL bütçen varsa daha iyi bir laptop alabilirsin ya da bir kasa toplayabiliriz sana.

Huawei Matebook D16 kullanıyorum, memnunum ama daha iyisi olabilirdi. Bu iki seçenek arasında Huawei Matebook D15 yerine MSI Modern 15 daha iyi olacaktır.

MSI al arkadaşım Huawei aldı bayağı pişman. Minecraft da kastığı oldu dedi. Beraber server oynuyoruz.

Ama 10.000 TL bütçen varsa daha iyi bir laptop alabilirsin ya da bir kasa toplayabiliriz sana.
Bu konularda cok bilgim yok peki msi olani alsam ssd ve ram ilavesini ben mi yapacagim yoksa servise goturmem mi gerekir garanti bozulmasin diye

Huawei Matebook D16 kullanıyorum, memnunum ama daha iyisi olabilirdi. Bu iki seçenek arasında Huawei Matebook D15 yerine MSI modern 15 daha iyi olacaktır.

Hocam benim arkadaş da D16 kullanıyor MC de 30 FPS alıyor sizin performans nasıl.

Bu konularda cok bilgim yok peki MSI olani alsam SSD ve RAM ilavesini ben mi yapacagim yoksa servise goturmem mi gerekir garanti bozulmasin diye.

Ya ben açabilirim dersen kendin aç ama hiç bilgim yok dersen servise gönder.

Hocam benim arkadaş da D16 kullanıyor MC de 30 FPS alıyor sizin performans nasıl.

YouTube'da bir sürü video var.

Aslinda kasa toplamayi arastirdim ama kasayi nasil toplarim topladiktan sonra windows ve parcalarin suruculerini nasil yuklerim konusunda az bilgim var cok bilgim olmadigi icin laptopa yoneldim ama yardim eden olursa kasa da toplayabilirim

Benimkinde bir sorun yok. Counter-Strike: Global Offensive bile oynuyorum 90-200 FPS arasında.

Vallahi bizimki aldığım güne lanet olsun diyor ama o teşhir ürünü aldıydı ondan da olabilir.

Aslinda kasa toplamayi arastirdim ama kasayi nasıl toplarim topladiktan sonra Windows ve parcalarin suruculerini nasıl yuklerim konusunda az bilgim var cok bilgim olmadigi icin laptopa yoneldim ama yardim eden olursa kasa da toplayabilirim.

Reis istiyorsan sana yardımcı olabilirim istediğin kadar en sevdiğim şeydir okuduğum okulda hayrına müdür yardımcısının ve okulun kütüphanelerinin tüm PClerini topladım.

YouTube'da bir sürü video var.
İşlemci ve işlemcinin dahili grafik biriminin oyun performansı diye bir şey var. Konunun Huawei ile bir alakası yok.

10.000 TL bütçe ile alınabilecek iki tane fiyat/performans ürünü laptop var.

Birincisi 2K ekrana ve 4600H işlemciye sahip olan Huawei MateBook 14:

İkincisi 1080P ekrana ve 5700U işlemciye sahip olan Lenovo V15 G2:

5500U işlemcili MSI Modern 15 almaktan daha iyi seçenekler.

Son düzenleme:
İşlemci ve işlemcinin dahili grafik biriminin oyun performansı diye bir şey var. Konunun Huawei ile bir alakası yok.

10.000 TL bütçe ile alınabilecek iki tane fiyat/performans ürünü laptop var.

Birincisi 2K ekrana ve 4600H işlemciye sahip olan Huawei Matebook 14:

İkincisi 1080p ekrana ve 5700U işlemciye sahip olan Lenovo V15 g2:

5500u işlemcili MSI modern 15 almaktan daha iyi seçenekler.

Buradaki her iki islemcide 5500udan güçlü islemciler mi ne kadar güçlüler?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı