Huawei Matebook D15'de parmak izi ile oturum açılamıyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklasık 2 ay önce okul için Huawei Matebook D15 dizüstü cihazı aldım. Kullanmaya başladığım 1 2 hafta boyunca parmak izi ile oturum açabiliyorken şu an kullanamıyorum (cihazda çizik falan hiç bisi yok tamamen sistemsel oldugunu dusunuyorum).başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Ekran görüntüsü 2021-11-12 160041.png

Merhaba arkadaşlar, yaklasık 2 ay önce okul için Huawei Matebook D15 dizüstü cihazı aldım. Kullanmaya başladığım 1 2 hafta boyunca parmak izi ile oturum açabiliyorken şu an kullanamıyorum (cihazda çizik falan hiç bisi yok tamamen sistemsel oldugunu dusunuyorum).başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1222966

Parmak izi sensörü de sıkıntı olabilir.windos hello yüz tanıma sisteminde sıkıntı olabilir.

Eki Görüntüle 1222966
Arkadaşlar farklı bir hesap ile oturum açtım ve oldu şuan bir sıkıntı yok çalışıyor saolun ama sebebini bilmiyorum hala

Yeni konular

Geri
Yukarı