Huawei Matebook D15'e Hackintosh kurulur mu?

Merhabalar. Huawei D15 bilgisayarıma Hackintosh kurmak istiyorum. Sebebi Xcode kurup mobil uygulamalar için iOS Build'i alabilmek. Bu bilgisayara bu işletim sistemini kurabilir miyim? Build alabilmek için gerekli performansı sağlayabilir mi? Sistem özellikleri 16 GB RAM i5 10210u.
i5 10210U
i5 10210U

Evet Monterey kurabilirsin. Şu imajı ve bu EFI'yi kullanabilirsin.

Performansı nasıl? Bilgisayarı zorlar mı veya donanım için bir tehlikesi olur mu?

Merhaba ben de Matebook 14 için dual boot olarak kurmayı düşünüyorum. Ama işlemcim Ryzen 5 4600H, linklediğin dosyaları kullanmamda bir sakınca var mı yoksa bunları kullanabilir miyim ben de?

Hocam tekrardan merhabalar. Technopat'ın kurulum videosundaki gibi indirdiğim imajı flash belleğe yazdırdıktan sonra sizin attığınız linkteki EFI'ı nasıl kullanacağımı anlamadığımdan Recep Baltaş'ın verdiği EFI dosyasını indirdim ve imajı yazdığım flash bellekteki boot ve OC klasörlerini indirdiğim EFI dosyasındakilerle değiştirdim. Install macOS Monterey seçeneğini seçtikten sonra Apple logosu görünüyor ancak ardından tekrar boot menüsüne atıyor. Herhangi bir hata çıktısı bulunmuyor. Bu EFI dosyasından dolayı çıkan bir sorun mudur? Ekstra olarak sanırım Huawei BIOS ayarlarını biraz kısıtlamış yapmam gereken hiçbir BIOS ayarını bulamadım. Bu ayarları yapmamamla alakalı olabilir mi bu hata?

Düzenleme: Attığınız linkteki EFI dosyasını buldum şimdi tekrar deneyeceğim.

Geri
Yukarı