Elektronik Huawei Matebook D16 alana Huawei Matepad T10S tablet hediye

Berktuğ2020

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 16,00
Ekran Katı Nvıdıa Gtx 1650
Arkadaşlar büyük bir kampanya var almayı düşünenler kaçırmasın. Laptopu alana yanında Huawei matepad T10s 64 GB (tablet bende var gayet güzel harman kardonla müthiş tek sıkıntısı Google Play yok gspace adındaki uygulamayla çözülüyor) Huawei sound joy çanta ve mouse hediye 500 TL daha verirseniz Huawei FreeBuds SE mavi renkte alabilirsiniz kaçırmayın.

D8AAF585-42A2-464F-B6AE-A403CED7E6D4.png

i7 12700H'lı versiyon 20K TL tam olarak. Bence müthiş bir kampanya. Huawei Matebook D16 Ryzen 5 4600H olan versiyonunu kullanıyorum 512 GB / 16 GB Ram. Gerçekten fazlasıyla memnunum gündelik ve yazılım dışında lolde oynuyorum genel anlamda 140fps veriyor tabii zaman zaman 90-100 lere düşse de sorun yaşatmıyor. Hele ki bu laptop daha gelişmiş ve + özelliklerle geldiğini düşünürsek yanındaki hediyelerle birlikte kesinlikle 20K edecektir. Ultrabook arayanlar muhakkak bunu listeye koymalı hele şuan ki kampanyasıyla.

i7 12700H'lı versiyon 20K TL tam olarak. Bence müthiş bir kampanya. Huawei Matebook D16 Ryzen 5 4600H olan versiyonunu kullanıyorum 512 GB / 16 GB RAM. Gerçekten fazlasıyla memnunum gündelik ve yazılım dışında LoL'de oynuyorum genel anlamda 140FPS veriyor tabii zaman zaman 90-100'lere düşse de sorun yaşatmıyor. Hele ki bu laptop daha gelişmiş ve + özelliklerle geldiğini düşünürsek yanındaki hediyelerle birlikte kesinlikle 20K edecektir. Ultrabook arayanlar muhakkak bunu listeye koymalı hele şu anki kampanyasıyla.

Sizin cihazıon linkini atabilir misiniz, Ryzen 5 4600 olanın.
Bunun ekranı 120 Hz mi?
Ben de böyle bir cihaz bakıyorum da aynı zamanda 2K monitörüme de yuksek Hz de çıkış verebilecek. Tek aradığım şey LG monitörümde (normalde 144Hz) en az 120 Hz akıcılığında gündelik işlerimi yapabilmek.

Siz ciddi misiniz ya? Üstüne 3 kişi beğenmiş.

Gayet de ciddiyim. Kendi ekosistemini kullandırtmaya teşvik etmek için kampanya adı altında indirim yapıyorlar. Verilen paraya daha fiyat performans bir cihaz alınabileceğini belirttim. Bir tablete veya bir Bluetooth hopörlöre ihtiyacınız yoksa bu kampanya pek karlı değil.

Bunun ekranı 120 Hz mi?
Ben de böyle bir cihaz bakıyorum da aynı zamanda 2K monitörüme de yuksek Hz de çıkış verebilecek. Tek aradığım şey LG monitörümde (normalde 144Hz) en az 120 Hz akıcılığında gündelik işlerimi yapabilmek.

Bunda rahat alırsınız içiniz rahat olsun.

Bunun ekranı 120 Hz mi?

Geri
Yukarı