Huawei Matebook D16 alınır mı?

Bütçe
10000'e kadar.

muhametsafak

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Selam,

Bilgisayar genellikle bir yerel geliştirme ortamında kullandığım veri tabanı servisi ve PyCharm, CLion, phpStorm, Visual Studio gibi uygulamaları sürekli olarak çalıştıracak ayrıca canım sıkıldığında/kafamı dağıtmak istediğimde Age of Empires tarzı oyunları oynamama imkan sunacak özelliklerde olması gerekiyor. Araştırdığımda çok fazla inceleme de Matebook D16 beğenilen bir cihaz. Özellikleri de beni tatmin edecek gibi duruyor.
Vatan Bilgisayarda 16 GB RAM, 512 GB SSD, AMD 4600H işlemcili modeli 9, 000'e buldum. Şimdi asıl merak ettiğim şey şu; incelemeler genellikle ürünün fiyatı 7000 olduğu dönemde (6-7 ay önce) çekilmiş, 9, 000'e bu cihazı almam mantıklı olur mu?

Bir de acaba 26 Kasım'ı beklesem daha makul bir fiyat yakalamam mümkün olur mu? (Bu seviyedeki alışverişlerde geri kafalı olduğum söylenebilir, benim için hatırı sayılır meblağ internetten alışveriş yapamam, elden teslim alabileceğim mağazalarda bir indirimi yakalayabilir miyim?

Malzeme kalitesi olarak premium hissettirebilecek bir cihaz. Çok ileri düzey oyunlarda da kullanılmayacak anladığım kadarıyla, kullanım şeklinize göre de uygun. Güzel bir cihaz.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Kara cuma indirimlerinde vatanbilgisayarda falan indirim yakalayabilir miyim acaba? Hani 500-600 liralık indirim için bile 20 gün bekleyebilirim. :)

Açıkçası ben de ayakkabı bile almak için kara cumayı bekliyorum, diyebilirim. Neden olmasın? Elbette Vatan Bilgisayar'da da indirimler olacaktır ama o modelde olur mu, olmaz mı? Genel bir kupon tarzı mı yaparlar, muamma.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Kara cuma indirimlerinde vatanbilgisayarda falan indirim yakalayabilir miyim acaba? Hani 500-600 liralık indirim için bile 20 gün bekleyebilirim. :)
20 güne zam gelirse, 1000 liralık zamda 500 liralık indirimin bir anlamı olmaz. Hangi cihazlara indirim gelir veya indirim gelir mi bilmiyorum tabii.

Şu modeli de takip edebilirsiniz, bunu geçtiğimiz ay KDV indirim kampanyası ile 9500TL civarı bir fiyata aldım eşim için. O da yazılım mühendisi

Laptop oldukça sessiz çalışıyor

Ben yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum. Sonuna kadar öneririm. Oyun geliştirme alanında çalışıyorum Unity oyun motoruyla ve keyfi olarak oyun vs de oynuyorum. Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım.

Bende 3-4 ay kadar kullandım. Hiç sıkını çıkarmadı. Oldukça sessiz bir cihaz. Ofis / ev / yaızlım tarzı işlerde kesinlikle tavsiye ederim. Ha valorant, csgo, lol gbi oyunları da oynatır. 100+fps düzeylerinde. Bende kesinlikle tavsiye ediyorum.

@quantzu şuan ki fiyat bütçemin esneyebileceğinin üzerinde. Yine de almaya gittiğimde bir indirim vs söz konusu olursa kesinlikle tavsiyeni değerlendireceğim. Teşekkür ederim.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Cihaz ile ilgili olumsuz bir şey duymamak hoşuma gitti.

Geri
Yukarı