Huawei Matebook D16 nasıldır?

Bütçe
18.000

Yusuf Günal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kardeşime üniversitede kullanmak üzere laptop almamız gerekiyor. Okula götürüp getireceği için hafif olmasını istiyoruz. Bilgisayarda kod veya ağır bir iş yapmayacak. Yalnızca internetten araştırma, PDF ve belgelere bakmak, Netflix ve YouTube tarzı platformlardan dizi film izlemek için kullanacak. Huawei Matebook D16 modeline baktım fakat bazı kişiler şarj performansını beğenmemiş bilginiz varsa veya tavsiyeniz varsa sizlerden fikir almak isterim. Bütçemiz Max 16.000-18.000 arasında. Baktığımız Huawei D16 modelini linkliyorum. HUAWEI MateBook D16 | Laptop | HUAWEI Store TÜRKİYE

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, kardeşime üniversitede kullanmak üzere laptop almamız gerekiyor. Okula götürüp getireceği için hafif olmasını istiyoruz. Bilgisayarda kod veya ağır bir iş yapmayacak. Yalnızca internetten araştırma, PDF ve belgelere bakmak, Netflix ve YouTube tarzı platformlardan dizi film izlemek için kullanacak. Huawei Matebook D16 modeline baktım fakat bazı kişiler şarj performansını beğenmemiş bilginiz varsa veya tavsiyeniz varsa sizlerden fikir almak isterim. Bütçemiz Max 16.000-18.000 arasında. Baktığımız Huawei D16 modelini linkliyorum. HUAWEI MateBook D16 | Laptop | HUAWEI Store TÜRKİYE

15000 TL ve üzerine 750 TL kupon var sepetdede 500 TL indirim yapıyor şu anda toplam 1250 TL indirimli alabiliyosunuz. Kuponu online alışverişe basıp aşağıya indiğinizde göreceksiniz. Kendim de bugün sipariş verdim.

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Lenovo IdeaPad 5 Pro Dizüstü Bilgisayar, 16" 2.5K WQXGA, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB, FreeDOS, 82L500TETX Lenovo IdeaPad 5 Pro Dizüstü Bilgisayar, 16" 2.5K WQXGA, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB, FreeDOS, 82L500TETX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ben şahsen bunu alırdım.

Geri
Yukarı