Huawei Matebook D16 vs Lenovo Gaming 16

sssrs

Zeptopat
Daha fazla  
Lenovo Gaming 16 GB RAM, 512 SSD 4050 RTX, i7 40.000. Huawei Matebook D16 35.000 i9, 16 GB RAM, 1 TB SSD, ekran kartı iris X, render vs ve Valorant oynayacağım. Başka oyun oynamıyorum ama 3-4 yıl en azından gitsin kasma, donma yapmasın. Hangisini almalıyım? Arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo linkini atabilir misiniz?
Renderda Huawei daha iyidir ve valorant oynatır ama tabii genel performansta Lenovo daha iyidir. Bence siz verin kararı.

40k gaming alacak iseniz bakabilirsiniz

Lenovo linkini atabilir misiniz?
Renderda Huawei daha iyidir ve valorant oynatır ama tabii genel performansta Lenovo daha iyidir. Bence siz verin kararı.

40k gaming alacak iseniz bakabilirsiniz
Baya güzel gözüküyor ama acer hiç deneyimlemedim nasıldır birde mağazadan alacağım bulunur mu acaba , Lenovo LOQ 13.Nesil Core i7 13620H-RTX4050 6Gb-16Gb-512Gb Ssd-15.6-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Çok teşekkür ederim o zaman huawei elendi mi gaming daha mı mantıklı
Huawei bayağı üst seviye cihaz. Renderda da daha iyidir yalnız genel performans olarak Acer daha iyidir. Son karar sizin ikisi de alınır.

Pil ömrü fazla olsun, rahat taşınabilir olsun , hafif olsun premium olsun, işlemcisi güçlü i9 olsun oyun performansına çok gerek yok derseniz (valorant oynatır) derseniz Huawei

Almışken ekran kartı bakımından sağlam cihaz alayım yüksek grafikli oyunlar deneyim render süresi biraz daha uzun olsa fark etmez pil, taşınabilirlik çok önemli değil dersneiz Acer.

Son karar sizin.

Fiyatı pahalı. Mağazada bulunur mu onlar ile görüşmeniz lazım.

Acer gayet iyi kendini yenileyen bir marka. Attığım cihaz da en başarılı ve önerilen cihazlarından.
Çok teşekkür ederim o zaman huawei elendi mi gaming mantıklı
Huawei bayağı üst seviye cihaz. Renderda da daha iyidir yalnız genel performans olarak Acer daha iyidir. Son karar sizin ikisi de alınır.

Pil ömrü fazla olsun, rahat taşınabilir olsun , hafif olsun premium olsun, işlemcisi güçlü i9 olsun oyun performansına çok gerek yok derseniz (valorant oynatır) derseniz Huawei

Almışken ekran kartı bakımından sağlam cihaz alayım yüksek grafikli oyunlar deneyim render süresi biraz daha uzun olsa fark etmez pil, taşınabilirlik çok önemli değil dersneiz Acer.

Son karar sizin.
Bunalttıysam özür dilerim ama karar vermekte çok zorlanıyorum huawei fiyatı görüntüsü ve hediye kulaklık olması beni etkiledi onu görene kadar gamşng alacaktım öncesşnde hp gaming kullanıyordum ama aşırı arada kaldım projr teslimim yaklaşıyor 1 2 günr almam gerekiyor ekrsn kartı render almayı yada düzenlemeyş etkiler mi. Hocam gaming önerdi ama sizde huawei premium diyorsunuz aşırı arada kaldım siz olsanız hangisini alırdınız, render valorant photoshop dreamweaver gibş uygulamalar kullanacak olursanız birde mesleğiniz nedir merak ettim çok yardımcı oldunuz sağolun tekrardan

Çok teşekkür ederim o zaman huawei elendi mi gaming mantıklı

Bunalttıysam özür dilerim ama karar vermekte çok zorlanıyorum huawei fiyatı görüntüsü ve hediye kulaklık olması beni etkiledi onu görene kadar gamşng alacaktım öncesşnde hp gaming kullanıyordum ama aşırı arada kaldım projr teslimim yaklaşıyor 1 2 günr almam gerekiyor ekrsn kartı render almayı yada düzenlemeyş etkiler mi. Hocam gaming önerdi ama sizde huawei premium diyorsunuz aşırı arada kaldım siz olsanız hangisini alırdınız, render valorant photoshop dreamweaver gibş uygulamalar kullanacak olursanız birde mesleğiniz nedir merak ettim çok yardımcı oldunuz sağolun tekrardan
İşlemci bazlı render programlarında Huawei cihaz öndedir. Grafik bazlı render programlarında Acer öndedir. Ben hangisi ile işim varsa onu alırdım. Sizin hocanız gaming önerdi ise onu alın derim. Demek ki bildiği var şimdi olmasa bile ileride lazım olacak kart. Teknolojiye hevesi olan bir öğrenciyim bu sene inşallah mesleğim belli olacak 😃. Bunaltmak ne kelime burada yardımcı olmak için varız 😊

Geri
Yukarı