Huawei Matepad 10:4" tablet alınır mı?

ethem seherr

Hectopat
Herkese iyi günler eski IPad'imi değiştireceğim bu konuda bu ürünü düşündüm Huawei matepad 64 GB 10:4" özellikleri ve fiyatı bakımından gayet iyi duruyor ama Google servisleri çok etki eder mi mesela YouTube ve benzeri uygulamaları indirebilir miyim?
Harmony OS işletim sistemine sahip olacak mı?
Performans olarak tatmin eder mi kullanan bilen varsa sorularımı yanıtlayabilirse sevinirim.

Harmony OS gelmeyecek diye biliyorum. Ben çok memnunum ama Google kısmı etki ediyor.

Kullandığın IPad'den daha iyi olmayacak, eğer iPad 3 falan kullanmıyorsan. Bunu bil bence. :)

iPad 5 32 GB hocam hem oyunlarda hem de programlarda çok takılıyor atıyor ihtiyacım olmasaydı zaten değiştirmezdim.
Harmony OS gelmeyecek diye biliyorum. Ben çok memnunum ama Google kısmı etki ediyor.
Mesela nerede etkiliyor hocam

Sıfırladın mı hiç?

Evet ama fark olmadı.
Oynadığım oyun olarak Call of Duty Mobile ilk çıktığında çok küçük sıkıntılar haricinde gayet iyiydi ama daha sonra oyundan atmalar vesaire çok ciddi derecede arttı aynı zamanda i movei programında video montaj yaparken çok donuyor ve ısınıyor bu sebeplerden dolayı cihazı değiştireceğim sizce Huawei matepad istediklerimi karşılayacak midir? Yoksa bu fiyat bandında öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı