Huawei MatePad 11.5 açılmıyor

serkan umut

Decapat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı olarak aldığım Huawei MatePad 11.5 128 GB 8 GB tablet 03.08.2023 elime ulaştı. Daha 2 gün bile olmadı. 1 kere kullandım. Uygulama yükledim ve koruyucu ekran olmadığı için kullanmadım. Arkadaşıma göstermek için getirdim, açılmadı. Şarjı yok sandım şarja taktım tepki yok. Hiçbir şekilde açılmıyor. Ne yapmalıyım?

Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı olarak aldığım Huawei MatePad 11.5 128 GB 8 GB tablet 03.08.2023 elime ulaştı. Daha 2 gün bile olmadı. 1 kere kullandım. Uygulama yükledim ve koruyucu ekran olmadığı için kullanmadım. Arkadaşıma göstermek için getirdim, açılmadı. Şarjı yok sandım şarja taktım tepki yok. Hiçbir şekilde açılmıyor. Ne yapmalıyım?
B

Son düzenleme:
Merhaba, aynı sorun bende de oldu. Neler oluyor? Bir haftalık cihaz.

Merhaba, tam olarak aynı şey bende oldu tamamen aynı cihaz da. Bende 1 ay sonra falan oldu ama. Bir çözüm buldunuz mu?

B
Arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz? Çözüm bulabildiniz mi?

Son düzenleme:
Garantiye gönderdim (KVK), 10 gün sonra falan onarım tamamlandı dediler, daha elime geçmedi ama yarın bir gün gelir muhtemelen. Testleri yapıldı çalışıyor dediler ama neresini onardılar bilmiyorum.

Teslim aldım. Cihaz açılmıyor ve şarj olmuyor yazmıştım (hakikaten öyleydi). Belirtilen arizaya rastlanmamistir yazmışlar. Cihazı sıfırlayıp geri gondermisler. Normal çalışıyor şu an. İşin ilginci kisa bir sure once de telefonum arizalandi şarj olmuyordu garantiye gonderdim onu da, sonra elektrik supurgesi arizalandi falan. Evin elektrik hattindan suphelenmeye başladım :)

Teslim aldım. Cihaz açılmıyor ve şarj olmuyor yazmıştım (hakikaten öyleydi). Belirtilen arizaya rastlanmamistir yazmışlar. Cihazı sıfırlayıp geri gondermisler. Normal çalışıyor şu an. İşin ilginci kisa bir sure once de telefonum arizalandi şarj olmuyordu garantiye gonderdim onu da, sonra elektrik supurgesi arizalandi falan. Evin elektrik hattindan suphelenmeye başladım :)
Neyseki sorun hallolmuş :) Ama bizim forumda dahi en az 3 kişinin başına böyle bir şey gelmiş olması normal değil, Huawei’nin kendi formuna da bakmak lazım. Netice olarak kronik bir sorun olabilir bence.

Ben çözdüm arkadaşlar.
Merhaba aynı sorun bende de oldu 1 aylık cihazım gece bıraktım şarjı azdı sabah kapanmış olarak gördüm şarja bağladım ama tepki yoktu biraz bekledim açmaya çalıştım açılmadı müşteri hizmetlerine ulaşamadım formlarda aynı sorun olan arkadaşları gördüm bende servise gönderecektim gün içinde açmayı denedim açılmadı ertesi gün yani bugün tekrar şarja taktım yine açılmadı defalarca format yöntemlerini denedim olmadı yanımda çalışan bir abi önce ses kapatmaya basıp sonra açma tuşuna basmış ve tablet açıldı iniallah herkeste işe yarar.

Önce ses kapama tuşu (ya da açma ) sonra Power tuşu uzun süre basılı tutun.

Yeni konular

Geri
Yukarı