Huawei MatePad 11.5 inç alınır mı?

Şöyle hocam; Matepad 11 (2021) hb üzerinde farklı satici 8500 tl

Matepad 11.5 (2023) hb resmi satıcısı 8bin

Çok arada kaldim yorumunuz nedir
11.5 daha ucuz, işlemciler çok yakın, 11de 6gb ram oluyor (%90), 11in ekranı biraz daha iyi, ama fark etmek için çok keskin bir göz lazım, ama bu ve daha eski olan işlemcisi yüzünden şarjı daha hızlı eriyor. Kalan çoğu şey hemen hemen aynı, kararını sen ver tercihlerine göre.

11.5 daha ucuz, işlemciler çok yakın, 11de 6gb ram oluyor (%90), 11in ekranı biraz daha iyi, ama fark etmek için çok keskin bir göz lazım, ama bu ve daha eski olan işlemcisi yüzünden şarjı daha hızlı eriyor. Kalan çoğu şey hemen hemen aynı, kararını sen ver tercihlerine göre.
11.5 daha mantıklı o zaman kalemle kullanmayacağım kalem 11de daha avantajlıymis sanirim sarj bakımından. Teşekkür ederim.

Hocam ekran koruyucusuz kullanmak istemedim cihazi şu koruyucuyu sipariş verdim:
Link

Sizce ekranin görüntü kalitesi bozulur mu? Ekran kalitesi önemli benim için film falan izlemek istiyorum

11.5 daha mantıklı o zaman kalemle kullanmayacağım kalem 11de daha avantajlıymis sanirim sarj bakımından. Teşekkür ederim.

Hocam ekran koruyucusuz kullanmak istemedim cihazi şu koruyucuyu sipariş verdim:
Link

Sizce ekranin görüntü kalitesi bozulur mu? Ekran kalitesi önemli benim için film falan izlemek istiyorum
@mongolwarrior

Son düzenleme:

Link

@mongolwarrior
Bozulacağını düşünmüyorum, fakat ekran koruyucuya gerek olduğunu da düşünmüyorum, bu bir telefon değil, cebinize anahtarla vs. koymayacaksınız sonuçta, kendi kılıfı var ve ekranı tam kapatıyor çantaya falan koysanız bile. Elinizle kullandığınızda da çizilmez ekran, merak etmeyin.

@CBum Selamlar, sorunun cevabını az çok biliyorum ama yine de emin olmak istiyorum. Gmail vs. bende kullanıyorum ama uygulama yüklemiyorum. Normal Opera gibi bir tarayıcı içerisinden kullanmaktan yana sorun yok dimi? Sosyal medyada öyle bir bahsediliyor ki bundan bile şüphe ettim. :)

@CBum Selamlar, sorunun cevabını az çok biliyorum ama yine de emin olmak istiyorum. Gmail vs. bende kullanıyorum ama uygulama yüklemiyorum. Normal Opera gibi bir tarayıcı içerisinden kullanmaktan yana sorun yok dimi? Sosyal medyada öyle bir bahsediliyor ki bundan bile şüphe ettim. :)
Hocam GBox uygulaması çok işlevsel. Hiç eksiklik hissettirmiyor, dümdüz lisanslı gibi.

@CBum Cevap için teşekkürler ama dediğim gibi herhangi bir tarayıcı içerisinden girmekten yana sorun yok sanırım? Ek olarak araştırmalarıma göre MatePad 11 modeli işlemci açısından ön planda ve sadece batarya açısından bir tık geride kalıyor. Hangisini tercih edersin?

@CBum Cevap için teşekkürler ama dediğim gibi herhangi bir tarayıcı içerisinden girmekten yana sorun yok sanırım? Ek olarak araştırmalarıma göre MatePad 11 modeli işlemci açısından ön planda ve sadece batarya açısından bir tık geride kalıyor. Hangisini tercih edersin?
Ben aldığım zaman 11.5 öneriliyordu, o yüzden onu aldım ve çok memnunum. 11 modelini kullanmadım ancak pek bir farkları olduğunu sanmıyorum açıkçası. Ben aldığımda fiyatı 7999'a geldi ve bluetooth mouse + kalem + klavyeli kılıf hediye verildi. Şu an bu kadar hediye yok diye biliyorum ve fiyat da 9200 olmuş. Buna rağmen hâlâ segmentinde rakibi yok.

Uygulama konusunda ise şöyle söyleyeyim, GBox kullandığım için tarayıcıdan hiç girmedim o yüzden bilmiyorum. Tahminimce sıkıntı olmaz ama dediğim gibi GBox nimet.

Hocam bu tablet usb c to aux modelini desteklemiyor mu? kablolu kulaklığı algılamıyor usb c apartı ile telefonum algılıyor

bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı