Huawei matepad 11 alınır mı?

SonicEffect0

Centipat
Daha fazla  
Şu an Hepsiburada'da klavye ve kalem hediyesi ile 3999 lira. Özelikleri hoşuma gitti 2K ekran Snapdragon 865 işlemci 128 GB depolama 6 GB RAM ve hormony OS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aldım 2 haftadır kullanıyorum klavyesi ve kalemi ile işlemcisi Snapdragon 865 zaten çok iyi ekran 2K 128 depolama var. Cihaz hormanyos ile geliyor appgalery de şu an o kadar çok uygulama yok. Ama gelişecektir App galery de olamyan uygulamaları petal Search ve APK prueden indirim. Cihazı film izlemek sosyal medya ve oyun için kullanıyorum bence cihaz çok iyi.

Evet aldım 2 haftadır kullanıyorum klavyesi ve kalemi ile işlemcisi Snapdragon 865 zaten çok iyi ekran 2K 128 depolama var. Cihaz hormanyos ile geliyor appgalery de şu an o kadar çok uygulama yok. Ama gelişecektir App galery de olamyan uygulamaları petal Search ve APK prueden indirim. Cihazı film izlemek sosyal medya ve oyun için kullanıyorum bence cihaz çok iyi.

Google uygulamarının eksikliğini hissediyor musunuz acaba, dizi film izlerken iPad gibi üstten kırpılma çok oluyor mu ve PUBG oynuyorsanız eğer jiroskop hassasiyeti nasıl?

Google uygulamalarını tarayıcıdan kullanıyorum bazılarını Gmail gibi. Play Store yerine petal Search App galery ve APK prue kullanıyorum. YouTube için YouTube vanced kullanıyorum. Tarayaıcıyı Opera kullanıyorum ama Chrome da APK olarak kulanılıyor. Benim için sadece uygulamalara Google devam et diyemeyip uzun uzun mail i girmem sıkıntı oluyor.

hocam petal searchde google uygulamaları var mı? youtube vs google servislerini sorunsuz kullanabiliyor musunuz?
Google uygulamalarını tarayıcıdan kullanıyorum bazılarını Gmail gibi. Play Store yerine petal Search App galery ve APK prue kullanıyorum. YouTube için YouTube vanced kullanıyorum. Tarayaıcıyı Opera kullanıyorum ama Chrome da APK olarak kulanılıyor. Benim için sadece uygulamalara Google devam et diyemeyip uzun uzun mail i girmem sıkıntı oluyor.
aynı bilgisayarı kullanıyoruz. matebook x pro aldım, delli satıp onu kullanmak için ama delli de baya ucuza vermem gerekiyor anladığım kadarıyla, iyi bir bilgisayar olduğunu düşündüğüm için 5 6 bin az geliyor açıkçası. taşımak da çok sıkıntı değil ama insan içinde çantamdan çıkarınca garip hissediyorum bir cafede çalışırken mesela. böyle zamanlar için matepad 11 alıp klavyeyle kullanıp delli de satmasam mı diye düşünüyorum. ama bu google durumları kafamı karıştırıyor.
dell 7577 i7 7700hq 8gb ramli 128 gb ssdli modelini kullanıyorum. aldığım matebook x pro i5 11. nesil işlemcili 16 gb ram 512 gb ssdli olan modeli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı