Huawei MatePad'e 11.5 8 GB RAM 128 GB vs Samsung Tab S9 FE 8 GB RAM 256 GB

mertmentes42

Yoctopat
Daha fazla  
Samsung S9 FE 8 GB 256 GB hafıza, 12.399
-Kutu içeriğinde kalem var, klavye Trendyol'da 1000 TL.
Huawei MatePad 11.5 8 GB RAM, 128 GB hafıza.
-Kutu içeriği klavye var, kalem de 1000TL, toplam 10.000 TL.

Sizce hangisini tercih etmeliyim dostlar? Farkları nedir, değer mi, başka önerdiğiniz tablet var mı maksimum bu fiyatlarda?

Samsung S9 FE 8 GB 256 GB hafıza, 12.399
-Kutu içeriğinde kalem var, klavye Trendyol'da 1000 TL.
Huawei MatePad 11.5 8 GB RAM, 128 GB hafıza.
-Kutu içeriği klavye var, kalem de 1000TL, toplam 10.000 TL.

Sizce hangisini tercih etmeliyim dostlar? Farkları nedir, değer mi, başka önerdiğiniz tablet var mı maksimum bu fiyatlarda?
Huawei pişmanlıktır. Uzun vadeli istiyorsanız 2 3 sene sonra parçası bulunmuyor.

Hocam benşm tavsiyem kesinlikle Matepad 11.5 olacaktır.
Nedenlerine gelecek olursak; SD 7 Gen 1 işlemci, 11.5 inch ekran, 120 Hz ekran ve daha uygun fiyat.

Hocam benşm tavsiyem kesinlikle MatePad 11.5 olacaktır.
Nedenlerine gelecek olursak; SD 7 Gen 1 işlemci, 11.5 inch ekran, 120 Hz ekran ve daha uygun fiyat.

Evet doğru fakat garantisi bittikten sonra garanti dışı bir yerde parçası bulunmaz benim kuzenim ve abimden Huawei telefon vardı abimin 3.yılı kuzeniminde 3.yılı kuzenimin anakartı yandı şu an parça bulamıyoruz abiminde aynı şekil anakartı yandı telefonlar çöp oldu.

Evet doğru fakat garantisi bittikten sonra garanti dışı bir yerde parçası bulunmaz benim kuzenim ve abimden Huawei telefon vardı abimin 3.yılı kuzeniminde 3.yılı kuzenimin anakartı yandı şu an parça bulamıyoruz abiminde aynı şekil anakartı yandı telefonlar çöp oldu.
Huawei'nin kendi servis hizmeti var zaten. Yedek parçalara da güven olmaz zaten.

Huawei'nin kendi servis hizmeti var zaten. Yedek parçalara da güven olmaz zaten.
gbox uygulaması için ne düşünüyorsunuz

gbox uygulaması için ne düşünüyorsunuz
Hocam önceki telefonum Huawei'di şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım Gbox'ta. Şuan da Matepad SE kullanıyorum G.oogle hizmetleri sorunsuz çalışıyor. Huawei'de yaşayacağınız tek sorun ROM yüklemek olacaktır. Diğer Androidleriden farklı olarak Root atılamıyor. Eğer Android'in sistemi ile haşır neşir değilseniz zaten Huawei'den daha iyi tablet yoktur.

Geri
Yukarı