Huawei Matepat 10.4 Tablet Olumsuz Yönleri

xRed19

Femtopat
Daha fazla  
  • App Gallery uygulamasında 3 Sn'lik reklam çıkıyor. (Henüz engelleme bulamadım.)
  • Google uygulamaları App olarak bir şekilde kurulup kullanılabiliyor; ama Google uygulamasının bir diğer uygulama ile senkronizasyon gerektirdiği durumlarda işletim sistemi Android olmadığı için senkronize olamıyor bu sebepten bazı uygulamaların çalışmasında kısmı olumsuzluklar yaşanabiliyor.
  • YouTube'nin yavaş olduğu söyleniyor çok az bir fark var çok yavaş değil.
  • İnternet çekim gücü Wi-Fi üzerinden (100Mbps internette 50 Mbps anca görüyor. Bilgisayarımda 100 Mbps hıza ulaşıyor.)
  • Mobil Hat (SIM Kart) takılmıyor. Bu yüzden internet bankacılığı uygulamalarına girilemiyor. (Öncelikle güvenlik nedeniyle mobil ağ interneti üzerinden girmeniz gerektiği için.)
  • Klavyeli olanı kullanıyorum. En sağdaki tuşlar birbirine çok yakınlar yazarken onlara alışmak biraz zorluyor insanı.
Fiyata göre alınır mı?
Alınır.

F/P ürünü alma sebebim bu yüzden zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç olacak ama yeni gördüm cevap yazayım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ben. Aslında genel olarak memnunum. App Gallery'i neredeyse hiç kullanmıyorum, her şeyi GSpace ile indirdim diyebilirim. Onun da sıkıntısı Google uygulamalarını açarken biraz yavaş kalabiliyor ama bir süre sonra alışıyor insan.

Klavye için ben de ilk iki gün falan özellikle yön tuşları konusunda sıkıntı yaşadım ama sonra hemen alıştım. Genel olarak iyi bir tablet. İş amaçlı kullanıyorum ve beni 1 aylık süreç içerisinde tatmin etti. Bunu almasaydım aynı fiyat bandında eski model bir iPad alırdım daha akıcı çalışması için.

Geri
Yukarı