Huawei MateView GT 27 alınır mı?

@Eliva Ben hikayeli oyunlar (Witcher, RDR2 vs.) Ve hades, ori, LoL tarzı oyunlar oynuyorum. Film izleme ve YouTube'da takılmak için de kullanıyorum. Fazlasıyla yeterli bana kalırsa. Video düzenleme hakkında hiçbir fikrim yok keza renklerden falan pek anlamam diğer arkadaşlar gibi.

@Eliva Ben hikayeli oyunlar (Witcher, RDR2 vs.) Ve hades, ori, LoL tarzı oyunlar oynuyorum. Film izleme ve YouTube'da takılmak için de kullanıyorum. Fazlasıyla yeterli bana kalırsa. Video düzenleme hakkında hiçbir fikrim yok keza renklerden falan pek anlamam diğer arkadaşlar gibi.
Teşekkür ederim ilginiz için. Ben incelemeleri gözden geçireyim.

@Eliva Huawei için acele etme 2 senedir her türlü ürününü kullanıyorum adamlar hiçbir şeyin fiyatını artırmıyorlar kolay kolay :D
Ben monitörsüz kaldım ya. Fiyat aralıklarında baktıklarım en fazla 1ms farkları var. Daha güzel olanları 4500lerden başlıyor ve o fiyat farkına ramlerimi yukseltirim daha iyi bence çünkü Huawei nin kalitesi gayet yerinde gibi duruyor sipariş veriyorum artık.

@Eliva büyük ihtimal seni memnun eder, içinden hdmı kablo çıkmıyor haberin olsun. Dp kablo çıkıyor.
DP kullanıyorum zaten sorun olmaz. Ben de gelince fikirlerimi yazarım.
@Eliva bekle videosu vardı arayayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8.14'ten itibaren izlersen göreceksin.
Ben kullanıyorum bu arada monitörü, videodaki kadar kötü değil benim deneyimime göre sanırım ya çekimden kaynaklı veya adam od falan açmış bir şeyler yapmış ama kesinlikle siyah beyaz geçişi gözle görülür derecede yavaş.
Tekrar merhaba. Burada bahsettiğin konuyu, monitörü kullanırken yazılarda gölge oluşmasıyla farkettim. Aynı şey olup, olmadıklarını bilmiyorum ama mesela sitede mouse tekerleği ile yukarı, aşağı yapınca koyu renkler ve açık renkler üst üste binip gölgelenme yapıyor. Sanırım bu videoda da öyle oluyor. Çözüm olarak; Monitörün kendi ayarlarındaki OD ayarını 2. seviye yapınca sorun tamamen kalktı. Eğer bahsettiğin olay buysa ya da alakalı olabilir diyorsan dene. Biraz sıkmıştı beni bu durum ama şu anda mükemmel. Bir de renklerden şikayetçi bir arkadaş görmüştüm, soluk diyordu. O mevzu HDR açınca oluyor ama onun da çözümü var. Windows Ayarlar / Ekran / HDR kullan butonunun hemen üstünde "Windows HD Color ayarları"/ HDR-SDR parlaklık dengesi ayarını yükseltin. Renkler tekrar canlanıp kendine geliyor.

Son düzenleme:
@Eliva monitörden memnun musunuz hocam?
Evet, kesinlikle memnunum. Renk kalitesi, hdr kalitesi, yüzey ve malzeme kalitesi güzel. Görünüşü güzel. Yukarı-aşağı kızak mesafesi güzel, öne-arkaya eğimi yeterli. Üst yorumlarda yazdığım bilgilere bakarak bazı kullanıcıların olumsuz yorumlarının bir kaç ayardan kaynaklı olduğunu görürsünüz. Gerek rekabetçi gerek God of war, RDR2 gibi oyunlarda hiçbir sorun görmedim.

Evet, kesinlikle memnunum. Renk kalitesi, hdr kalitesi, yüzey ve malzeme kalitesi güzel. Görünüşü güzel. Yukarı-aşağı kızak mesafesi güzel, öne-arkaya eğimi yeterli. Üst yorumlarda yazdığım bilgilere bakarak bazı kullanıcıların olumsuz yorumlarının bir kaç ayardan kaynaklı olduğunu görürsünüz. Gerek rekabetçi gerek God of war, RDR2 gibi oyunlarda hiçbir sorun görmedim.
Fps oyunları oynuyormusunuz hocam

Geri
Yukarı