Huawei modem ile web sitesi ve uygulama engelleme

bafralifatih55

Hectopat
Merhaba sevgili arkadaşlar.
Huaweimodem ebebeyin ayarları içerisindeki web filitreleri içine mesela YouTube'yi ekliyorum. Tarayıcılardan YouTube'a girilmiyor. Ancak Android mobil uygulamasından YouTube'a girilmeye dewvam ediyor. Web sayfası gibi uygulamayı nasıl engelleyebilirim? Bunun gibi bir kça tane uygulamayı engellemem lazım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Huawei modem arayüzünü bilmiyorum ama belki başka bir şekilde yardımcı olabilirim.

Çocuğunuz için yapıyorsanız Android için telefon veya tabletine çocuğunuzun adına yaşını doğru girerek bir Google hesabı açın. Sonra Google Family Link indirerek oradan etkinliğini kontrol edebilirsiniz. Youtube kullanmasını da bu yolla engellemiş olursunuz. Ayrıca Play Store'dan bir şey indirmesini de engelleyebilirsiniz. Bir çok özelliği vardı yanlıs hatırlamıyorsam.

Merhaba
Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Ancak çocuğum için değil. İnternetimi kullanan diğer kişilerin video izlemelerini istemiyorum. Ebebeyin denetiminden girdim ve birkaç URL engelledim. Bunlar tarayıcılardan engelleniyor. Ancak mobil uygulamalardan bu sitelere halen giriş yapılabiliyor. Bunud a engelleyebilirsem güzel olacak.
Bu konuda bilginiz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı