Çözüldü Huawei P Smart 2019 "Hesabınız eklenemedi Tekrar deneyin" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheMBT

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var telefonumu sıfırladım ve Google hesabıma giriş yapmaya denemedim ama giriş yapamadım. Hata veriyor. Telefonum Huawei P Smart 2019. normalde Google ürünlerini kullanabiliyordum ama sıfırladıktan sonra giremedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210928-173820.jpg
    Screenshot_20210928-173820.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 177
Secure VPN 'i indirip Singapur'u seçiyorusunuz ve oluyor.
Tamamdır hallerim Psiphon kurup Birleşik krallığı bağlandım (Singapur uzun sürdü de) ve oldu. Çok sağolun.
Secure VPN 'i indirip Singapur'u seçiyorusunuz ve oluyor.
Tamamdır hallerim Psiphon kurup Birleşik krallığı bağlandım (Singapur uzun sürdü de) ve oldu. Çok sağolun.

Tamamdır hallerim psiphon kurup birleşik krallığı bağlandım (Singapur uzun sürdü de) ve oldu. Çok sağ olun.

Tamamdır hallerim psiphon kurup birleşik krallığı bağlandım (Singapur uzun sürdü de) ve oldu. Çok sağ olun.

Hocam siz bizim yazdığımız yazıları görmüyorsunuz galiba. Bir daha yardım falan etmeyelim isterseniz.

Hocam siz bizim yazdığımız yazıları görmüyorsunuz galiba. Bir daha yardım falan etmeyelim isterseniz.
Yok kendim nasıl hallettiğimi de anlattım ki belki birine de faydası olur yoksa daha önceden Psiphon kullandığım için ona başvurdum. Singapura bağlanınca işlem uzun sürdü bu yüzden birleşik krallığa geçtim. Sizin yazdıklarınıza da baktım bakmasam zaten şimdi bunu yazmıyor olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı