Huawei P Smart 2021 ısınıyor

İyi akşamlar benim önceki cihazım Honor 8C'ydi sonra P Smart 2021 aldım sonra oyun oynarken biraz daha fazla ısınma fark ettim örneğin oynadığım oyun Simple Car Crash bilenler varsa Honor'da 60 FPS oynarken ısınmadı ama bu cihazda 60 FPS oynarken biraz daha ısınmaya başladı normal midir? (İşlemci Nm'si aynı.)

Kirin kullanıyor, o yüzden daha fazla ısınması ve pil götürmesi normal. Elinizi yakmadığı sürece sorun yok :)
2700 TL için çok kötü bir telefon bu arada, 300 daha koyup POCO x3 alabilirdinix. MIUI sinir bozucu ama güncellemeler geliyor düzelir elbet. İade imkanınız varsa iade edin.

Kirin kullanıyor, o yüzden daha fazla ısınması ve pil götürmesi normal. Elinizi yakmadığı sürece sorun yok :)
2700 TL için çok kötü bir telefon bu arada, 300 daha koyup POCO X3 alabilirdinix. MIUI sinir bozucu ama güncellemeler geliyor düzelir elbet. İade imkanınız varsa iade edin.

Yok ben memnunum öneriniz için teşekkürler POCO'da güzel bir cihaz ama bana yetiyor iade ederdim ama hediye olduğu için ayıp olur ama 1 günümü rahat çıkarıyor hızlı çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı