Huawei P Smart görüntü vermiyor

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Huawei P Smart 2019. TikTok'ta geziniyordum. Bir filtre gördüm ve denedim. Ekrana bir iki çizgi karalama yaptıktan sonra ekran aniden kapandı. Şarjım biraz daha vardı, ayrıca pil bitmeden önce uyarı veriyor, bu sefer uyarı da vermedi. Açmaya çalıştığımda poweder by Android yazıyor, Huawei yazısı çıkıyor fakat sonrasında ekran boş bir şekilde açık kalıyor, fakat görüntü gelmiyor. Ne yapmam lazım?

Yaklaşık 6 ay önce batarya değiştirmiştim. Bugüne kadar hiçbir sıkıntısını yaşamadım. Acaba batarya değiştiğinden olmuş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki de telefon o filtreyi kaldırmamış olabilir. Çünkü benim de Sony Xperia XA Ultra cihazım vardı Snapchat filtrelerini yaparken alev alıyordu resmen telefon kapanıyordu. Belki de sizin telefonunuzda öyle olmuş olabilir.

Belki de telefon o filtreyi kaldırmamış olabilir. Çünkü benim de Sony Xperia XA Ultra cihazım vardı Snapchat filtrelerini yaparken alev alıyordu resmen telefon kapanıyordu. Belki de sizin telefonunuzda öyle olmuş olabilir.
İyi de yine de açma kapama tuşuna basılı tutunca açılması gerekmez mi? Siz nasıl açtınız?

Geri
Yukarı