Custom ROM Huawei P Smart S için Custom ROM önerisi

TombulTux

Centipat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Merhaba ben Huawei P Smart s model bir cihaz kullanıyorum. Cihazda hms yani Huawei mobil servis var. Google uygulamaları yok, galiba Huawei'de Bootloader kitliymiş. Onu nasıl açarım? Bir de hangi Custom ROM'u önerirsiniz? Benim Huawei'mdeki HarmonyOS Android 10 üzerine yapılmış olan sürüm.

Cihazın 2018'den sonra piyasaya sunulduğu ve işlemcisi Kirin olduğu için imkansız. Aslında imkansız değil. Ücretli bir programla Bootloader açılabilir ama o cihaz için Custom ROM olacağını hiç sanmıyorum. Anca Magisk atarsın.

Bootloader kilidi açılmaz,açılsa dahi custom ROM yok maalesef.
Geliştiriciler bu cihaza destek vermiyor .

Cihazın 2018'den sonra piyasaya sunulduğu ve işlemcisi Kirin olduğu için imkansız. Aslında imkansız değil. Ücretli bir programla Bootloader açılabilir ama o cihaz için custom ROM olacağını hiç sanmıyorum. Anca Magisk atarsın.

Hocam TWRP üzerinden Google servisleri flashlayabilir. Bilmiyorum ama cihaz brick olabilir.
Zaten bu cihaz için uygun recoveride yoktur kesin. Hiç uğraşmaya değmez.

Bootloader kilidi açılmaz, açılsa dahi custom ROM yok maalesef.
Geliştiriciler bu cihaza destek vermiyor.

Hocam TWRP üzerinden Google servisleri flashlayabilir. Bilmiyorum ama cihaz brick olabilir.
Zaten bu cihaz için uygun recoveride yoktur kesin. Hiç uğraşmaya değmez.

Zaten olması gerek Google servisleri.

Merhaba ben Huawei P Smart s model bir cihaz kullanıyorum. Cihazda hms yani Huawei mobil servis var. Google uygulamaları yok, galiba Huawei'de Bootloader kitliymiş. Onu nasıl açarım? Bir de hangi Custom ROM'u önerirsiniz? Benim Huawei'mdeki HarmonyOS Android 10 üzerine yapılmış olan sürüm.
hocam bulabildinizmi bulduysanız banada söylesin şuanda arıyorum bende

Yeni konular

Geri
Yukarı