Huawei P10 Plus kasma sorunu

mtlyank

Hectopat
Dubai için çıkartılan modeli var elimde. İlk çıktığında 4000 TL idi bu tarz bi telefonun oyunlarda vs gibi yerlerde kasma yapmaması gerekiyor diye düşünüyorum. Çift sim modeli. Mobile legends oynuyorum, bazen özellikle gündüzleri oyun sürekli takılıyor (ağ ile alakalı değil). Geceleri telefon biraz daha stabil halde oluyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?

Başka oyunlarda sorun var mi? Geceleri daha stabil oluyor demen bana direkt veri bağlantı ile ilgili bir sorun var gibi gösteriyor.
Hocam oluyor başka oyunlarda da problem. Veri ile bağlantısız, stabil derken şöyle telefon bi rahatlamış oluyor bu sayede veri bağlantısıda normale dönüyor anliyamadim hiç bir şekilde.

Telefon güç tasarruf modunda olmasin, arka planda oyuna girerken uygulama açık birakma. Kasim ayinda telefonuna ayrıca GPU Turbo güncellemesi de gelecek. Format atmayi da deneyebilirsin ilk aldığında böyle bir sorun yoksa.
Güç tasarrufu modu hep kapalı zaten. Telefonda 128 gb rom var 70 gb boş gözüküyor format atsam her şey silinecek diye atamıyorum. GPU güncellemesini bekliyorum. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı