Huawei P10 Plus eRecovery modunda kaldı

SD kart ile denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Benimde aynı e-recorevy ekranında kalan Huawei y6 2019 telefonu öyle kurtardım .(Gerçi ekranı kırıldığı icin yeni tekefona geçtim.)Veriler siliniyor onun kaçarı yok . Rom dosyasını Download Huawei Official Update Rom Firmware Free Direct Link bu siteden indirebilirsiniz. Kaynak makale bulursam eklerim.
SD kart olsa yapacaktım da üşendim. Telefoncuya vereceğim artık. Ama dediğim gibi, telefona bir kere ulaşabildik ve içindekilerin çoğunu aldık, yedekleme yapmış hep kullanan. Tekrar gidince üzüldü ama dedim Huawei cloud'a internetten de girebilirsin, girdim gösterdim.

Yarın bu SD kart işini de bi deneyeceğiz. Ama size şöyle diyeyim. Telefon software yükleme ekranı olarak çok zor açılıyor. Sürekli kendi kafasına göre açıp kapıyor gibi bir şey yani. Nadiren kendi açmadığı sırada tüm tuşlara basarak açış yaptığımda software yükleme ekranı geliyor şu an, dün bu ekrandan çıkış yapınca telefon açılmıştı, şu an döngüye giriyor maalesef. 1 kere de tam kilit ekranı geldi ve anında kapandı. Yani sorun donanımsal bence. Örneğin şu an hiç tepki vermiyor, yine dünkü, açılmadan önceki hali gibi kırmızı ışık yanıyor sabit.

Geri
Yukarı