Huawei p10 Plus vs iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy s8

envidyacı

Hectopat
Bütçe sınırı yok ama tabi ne kadar az ödersek o kadar iyi. Önemli olan beni en az 3-4 sene idare etmesi ve kamerasının iyi olması. Hiç android kullanmadım, yabancılık çeker miyim, IOS’u özeler miyim bilemiyorum. Daha önce iPhone’dan androide geçen biri neler hissettiğini yazarsa sevinirim. Genel olarak sosyal medya için kullanıyorum. Huawei’in arayüzü çok hoş, Samsung’un tasarımı çok iyi, iPhone ise bu zamana kadar kullandığım için tecrübem fazla ve havası bir ayrı oluyor :) Şu ana kadar izlediğim kamera karşılaştırma videoları 100’ü bulmuştur ama hala kesin “Bu daha iyi.” dediğim telefon yok. Note 8, iPhone X, iPhone 8 istemiyorum. Huawei mate 10 Pro’ya nedense içim ısınmadı ama belki düşünebilirim. Aklım ilk olarak başlıktakilerde. Bugün karar vermem lazım artık yardımcı olursanız sevinirim.

S8 modelindeki Amoled yanığı kronik bir sorun değil, nadir kişilerde olacak bir durum, aynı durum Mate 10 PRO içinde geçerlidir. Şimdiye kadar hiçbir Samsung Amoled ekran kullanan telefon modellerinde bu sorun kronik bir sorun olmadı, kafaya takılacak durumlar değil bunlar, teknoloji şans işidir.

Huawei mate 10 pro almaya karar verdim, kamerası, tasarımı ve arayüzü daha iyi geldi ancak donanım haberdeki kullanıcı yorumlarına bakınca çok yazılım problemi olduğunu gördüm. Bunlar güncellemeyle giderilir mi? Huawei’in güncellemeleri nasıldır?

Huawei mate 10 aldım, pro olan değil direk düz mate 10. Türkiye’de resmi olarak yok ithalatçı garantili 2900tl ye aldım kargoda şuan. Forumda bir inceleme göremedim geldiğinde belki küçük bi inceleme yaparım. Yardımlarınız için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı