iPhone 7 PLUS vs Samsung Galaxy S7 EDGE

MagicTouch_27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben telefon alcam ama kararsız kaldım. S7 edge alacaktım zamanla kasma oluyormuş, iPhone 7 Plus alsam kısıtlamalar var. Bir de işlemciye yük bindiginde cızırtı yapıyor. Ben telefonda beni kısıtlamasın ve uzun sene kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki telefonda seni uzun süre götürür. Kasma sorunları iki telefonda da yok. İOS, Android'e göre daha stabildir. Zamanla Android'de anlık takılmalar olabilir bu gayet normal, Android'in yapısı böyle. Performans noktasında İphone 7 Plus daha üstün bir cihazdır. A10 ve Exynos 8890 işlemcisi arasında tek çekirdek performansı olarak A10, çoklu çekirdek performansında ise Exynos 8890 daha güçlü. Tek çekirdek performansı daha önemli bir faktör olduğu için A10 çok daha güçlü. S7 Edge donanımı da fazlasıyla yeterli. GPU tarafında da her iki model çok güçlü. Kamera, ekran olarak S7 Edge çok daha üstün bir model. Batarya performansları benzer, her ikisini de iyi bataryalara sahip. Özgürlük istiyorsan Android kullanmalısın. İkisi arasından tavsiyem S7 Edge alman. Fiyat-performans olarakta S7 Edge daha iyi bir model.

Her iki telefonda seni uzun süre götürür. Kasma sorunları iki telefonda da yok. İOS, Android'e göre daha stabildir. Zamanla Android'de anlık takılmalar olabilir bu gayet normal, Android'in yapısı böyle. Performans noktasında İphone 7 Plus daha üstün bir cihazdır. A10 ve Exynos 8890 işlemcisi arasında tek çekirdek performansı olarak A10, çoklu çekirdek performansında ise Exynos 8890 daha güçlü. Tek çekirdek performansı daha önemli bir faktör olduğu için A10 çok daha güçlü. S7 Edge donanımı da fazlasıyla yeterli. GPU tarafında da her iki model çok güçlü. Kamera, ekran olarak S7 Edge çok daha üstün bir model. Batarya performansları benzer, her ikisini de iyi bataryalara sahip. Özgürlük istiyorsan Android kullanmalısın. İkisi arasından tavsiyem S7 Edge alman. Fiyat-performans olarakta S7 Edge daha iyi bir model.
Teşükkürler.

Merhabalar, Eğer özgürlükçü davranmak istiyorsanız ve IOS kullandığınızda kendinizi kötü hissedeceğim derseniz Android tabanlı telefonlardan S7 Edge yerine HTC 10 öneririm. Hem ses performansıyla hemde TouchWiz performansıyla uzun süre stabillik sağlayabilirsiniz.

Jailbreak atarak daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz ama vshare gibi alternatifler le uygulama da yükleyebilirsiniz iOS stabilite olarak tartışmaya bile gerek yok babamda s7 edge var anlık takılmalar oluyor bir süre sonra ama özellikleri cidden iyi Aod(always on display) özellikle ama ben her zaman iOS u tercih ederim ama siz bilirsiniz hoşunuza gideni alın sonra pişman olmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı