Huawei P20 Lite Ekran Koruyucu Seçimi

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar anneme P20 lite alıyoruz. Yanında ekran koruyucu da alalım dedik. Bu ikisinden hangisi daha iyi, temperli ile nano blue ekran koruyucu nedir, farkı nedir?
_20180421_130542.JPG

Ben Samsung J7 2016 telefonumda temperli cam kullanıyorum. Geçen gün ablama Huawei Mate 10 Lite aldık ve ona nano ekran koruyucu taktırdım. Kullanırken daha iyi ve söylentilere göre daha sağlammış. Yinede seçim sizin. Ben olsam nano ekran koruyucuyu tercih ederdim. Her zaman söylentiler doğru olacak diye bir şey yok. Temperli cam daha kalın olduğu için belki daha sağlamdır. İkisini de tercih edebilirsiniz. Sizi üzmez.

Paranızı çar çur etmeyin Mate 10 Lite modeliyle donanım, arka kamera ve performans olarak birebir aynı model gidip bu telefona 2100 vermek mantıklı iş değildir. Sadece Mate 10 Lite modelinden ön kamera olarak daha iyi bir modeldir, aynı şekilde ön kamera dışında 7X modeliyle de benzer bir model. Bu fiyatlara amiral gemisi modeller alınıyor gidip orta seviye telefona bu kadar para vermek saçmalık.

Ay
Paranızı çar çur etmeyin Mate 10 Lite modeliyle donanım, arka kamera ve performans olarak birebir aynı model gidip bu telefona 2100 vermek mantıklı iş değildir. Sadece Mate 10 Lite modelinden ön kamera olarak daha iyi bir modeldir, aynı şekilde ön kamera dışında 7X modeliyle de benzer bir model. Bu fiyatlara amiral gemisi modeller alınıyor gidip orta seviye telefona bu kadar para vermek saçmalık.
Aynen bende öyle söyledim anneme ama belki sizin söylediğiniz bu yorumu gösterirsem fikri değişir. Neden bu ekranı çok beğendi anlamıyorum.
Bir şey soracağım. Bu Mate 10 Lite ekran koruyucu filmi monte edilmiş şekilde geliyor. Ekstradan ekran koruyucu almaya gerek olur mu?

Son düzenleme:
Bugün baktım özelliklerinden bağımsız olarak tipi hoş bir telefon. Telefonu sadece donanımı için alıyormuşcasına tavırlarınızı biraz değişik buldum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı