Huawei P20 Lite Şarj Kablosu

rechtssprechung

Hectopat
Merhabalar, başlıkta belirttiğim Huawei P20 Lite model telefonu kullanıyorum. Orijinal şarj kablosu 2. yılını bitirirken uçlarından yırtılmaya başladı. Ben de bunun üzerine bir şarj aleti almak istedim. Adaptörüm "Huawei Quick Charge" diye geçiyor ve 9V 2 Amper değerini veriyormuş okuduğuma göre, bu adaptöre uygun bir Type-C kablo önerir misiniz?

Teşekkürler.

Merhabalar, başlıkta belirttiğim Huawei P20 Lite model telefonu kullanıyorum. Orijinal şarj kablosu 2. yılını bitirirken uçlarından yırtılmaya başladı. Ben de bunun üzerine bir şarj aleti almak istedim. Adaptörüm "Huawei quick charge" diye geçiyor ve 9V 2 amper değerini veriyormuş okuduğuma göre, bu adaptöre uygun bir Type-C kablo önerir misiniz?

Teşekkürler.

Huawei'nin kendi Online mağazasına bakabilirsin.

Huawei'nin kendi Online mağazasına bakabilirsin.
huaweiaksesuar.com diye bir site var, sanırım Türkiye için Huawei aksesuarlarının orijinal dağıtıcısı bu site. Fakat emin olamadım ya da orijinal kablo yerine farklı markaların ürettiği kaliteli marka tavsiyesi gelebilir diye Sosyal'e sormak istedim.
Spigen'in kablolarını öneririm. Gayet kaliteli bir markadır.
Çok teşekkürler, inceleyeceğim markayı.

huaweiaksesuar.com diye bir site var, sanırım Türkiye için Huawei aksesuarlarının orijinal dağıtıcısı bu site. Fakat emin olamadım ya da orijinal kablo yerine farklı markaların ürettiği kaliteli marka tavsiyesi gelebilir diye Sosyal'e sormak istedim.

Bahsettiğiniz siteyi bilmiyorum. Daha önce de hiç duymadım. Huawei'nin kendi sitesi attığım linkteki sitedir.

Bahsettiğiniz siteyi bilmiyorum. Daha önce de hiç duymadım. Huawei'nin kendi sitesi attığım linkteki sitedir.
Bu siteye bakındım, Aksesuarlar kısmında sadece 4 aksesuar gözüküyor, WiFi Router, Tripod, bir hoparlör ve bir Powerbank. Şarj aletlerine ilişkin bir kısım göremedim.

Bu siteye bakındım, aksesuarlar kısmında sadece 4 aksesuar gözüküyor, Wi-Fi router, tripod, bir hoparlör ve bir powerbank. Şarj aletlerine ilişkin bir kısım göremedim.

Var. Yanlış bakmışsınız galiba. Kablosu ile birlikte.

Merhabalar, başlıkta belirttiğim Huawei P20 Lite model telefonu kullanıyorum. Orijinal şarj kablosu 2. yılını bitirirken uçlarından yırtılmaya başladı. Ben de bunun üzerine bir şarj aleti almak istedim. Adaptörüm "Huawei Quick Charge" diye geçiyor ve 9V 2 Amper değerini veriyormuş okuduğuma göre, bu adaptöre uygun bir Type-C kablo önerir misiniz?

Teşekkürler.
Benim kablom orijinal fakat 3A. 2A alırsanız yavaşlama olmaz mı?

Geri
Yukarı