Huawei P20 Lite İncelemesi

Kazık yemekten kastım seni aşağılamak manasıyla değil yanlış anlama. Operatörden kim telefon alırsa sonucu böyle olur, sen mecbur kalmışsın ki operatörden almışsın o yüzden bir şey demiyorum zaten.

J7 2015 modeline SE arayüzü gelmedi 6.0 aldığında da Touchwiz arayüzüne sahipti. Çok fark var mıydı aşırı derecede fark yok ama gözle görülür bir stabilite ve hız farkı vardı. Samsug S5 modeliyle itibaren arayüzünü düzelmişti. Lollipop ve Marsmallow sürümüne sahip Touchwiz arayüzü olan modellerin performans ve stabilitesi oldukça iyiydi.

Aldığın fiyata hangi modeller var dersen saymakla bitmez o kadar ki çok alternatif var. Örneğin Mi 8, PF1, Mi 8 Lite, Nokia 8, G6, XZ1, XZ Premium, Mi 6, A2, Note 6 PRO, Honor Play modeller vardi sayamadığım modellerde var.

Teknoloji cahili olmadıkça operatörden telefon alınmaz.

Senin gibi mecburen operatörden almak zorunda olan kullanıcılara da bir şey demiyorum, elinde sıcak para yoksa operatöre başvuracaksın ya da kredi kartıyla ürün alacaksın. Kredi kartı ile de taksitlendirme yine operatörlere göre biraz daha iyi tabii kredi kartın varsa eğer.
Aşağılamak için yazmadığını biliyorum, bu foruma girdiğimden beri gerek kendi açtığım konularda, gerek yorumda bulunduğum konularda sürekli olarak yollarımız kesişiyor, kötü bir niyetle söylemediğini biliyorum o konuda sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı