Huawei P20 Lite Instagram'da kasıyor

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar, 2018 yılından beri yani telefonun çıktığından beri P20 Lite kullanıyorum fakat bu son EMUI 9.1.0.401 sürümden Instagram Reels kasmaya başladı sadece Reels değil görüntülü aramalarda fakat bu telefonda TikTok, YouTube, Snapchat, Facebook veya Twitter gibi uygulamalarda kasmıyor sadece Instagram'da böyle yapıyor. Ne yapmam gerekir? Çok sinir olmaya başladım. Biliyorum telefon eski fakat sadece Instagram'da böyle sorun çıkartıyor. Bunun herhangi bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, 2018 yılından beri yani telefonun çıktığından beri P20 Lite kullanıyorum fakat bu son EMUI 9.1.0.401 sürümden Instagram Reels kasmaya başladı sadece Reels değil görüntülü aramalarda fakat bu telefonda TikTok, YouTube, Snapchat, Facebook veya Twitter gibi uygulamalarda kasmıyor sadece Instagram'da böyle yapıyor. Ne yapmam gerekir? Çok sinir olmaya başladım. Biliyorum telefon eski fakat sadece Instagram'da böyle sorun çıkartıyor. Bunun herhangi bir çözümü var mı?
Istangram sıkıntıları genel sanırım. Sizden başka bugün 2 kişi daha instagram kasmalarıyla ilgili konu açtı benim gördüğüm.

Hayır, 2 Seneye yakındır P20 Lite kullanıyorum en baştan beri kasma sorunu vardı. Telefonla alakalı bir problem bu.
Annem de P20 Lite kullanıyor ama onun cihazından instagrama girdiğimde bir sıkıntı yok şahsen.

Allah Allah. Bende de aynı sürüm, Reels'te videolarda hiç kasma donma olmuyor mu?

İşlemciden ve EMUI'den dolayı duymuştum. Zaten telefon oyunda zor açıyor. Infinite Magicraid gibi bir oyun bile stabil 30 FPS çalışmıyor.

Telefon normalde kasmıyor uygulama açınca işlemci kendi çok yoruyor bir de EMUI sürümü eski biliyorsunki HarmonyOS geldi ve keşke şu lanet telefonda gelse ama hisilcon kirin 659 olunca 😐

Yeni konular

Geri
Yukarı