Huawei P20 Lite su alması

Cem Ali Bektaş

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. P20 Lite cihazım su ile biraz temas etti temastan sonra kapanıp açılmaya başladı. Dakikada bir ben de cihazı hemen pirinç içerisine attım 1.5 gün içinde bıraktım ve çıkardığımda hemen değilde bir 10-15 dakika sonra kapatma ve yeniden başlat seçenekleri geldiği anda direk kapanıp tekrar geri açılıyor. Problem sizce neden kaynaklı? Biraz baktım güç tuşu veya anakart ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. P20 Lite cihazım su ile biraz temas etti temastan sonra kapanıp açılmaya başladı. Dakikada bir ben de cihazı hemen pirinç içerisine attım 1.5 gün içinde bıraktım ve çıkardığımda hemen değilde bir 10-15 dakika sonra kapatma ve yeniden başlat seçenekleri geldiği anda direk kapanıp tekrar geri açılıyor. Problem sizce neden kaynaklı? Biraz baktım güç tuşu veya anakart ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Sebebi ne olabilir?
Garantisi varsa direk gönder. Hiçbir şeyden anlamayan mahalle telefoncularına verirsen anakart yanmıştır derler.

Aynı telefonu kullanıyorum. 2-3 dakika boyunca hortumla üzerine su geldi. İlk gün hoparlör ve mikrofonda cızırtı vardı ertesi gün geçti ve hiçbir şeyi yoktu. Sizin telefonunuzda da aynı şekilde olması gerekirdi. En kısa sürede servise götürmelisin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı