Huawei P20 Lite ve P8 2018 HarmonyOS gelir mi?

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Sorum başlıktaki gibidir. Ben şöyle düşünüyorum bence alır çünkü genelde Huawei kirin serisinin %90 alacağını söylüyorlar neden gelmesin ki. Bence HarmonyOS 3.0 da P20 Lite ve P8 Lite gelir bence.

Kirin 700 serisi ve üstü işlemcisi olan Huawei cihazlar HarmonyOS güncellemesi alacak. P20 Lite ve P8 Lite buna dahil değil.
bence alır o kadarda emin olma :)

Dosya Ekleri

• zxczxczxc.png
    zxczxczxc.png
    504,6 KB · Görüntüleme: 59
Peki buna şöyle bir şey yapabilir miyim böyle bir şey var mı bilmiyorum saçma gelebilir mesele P20 modelin ROM'unu P20 Lite'a yükleyebilir miyiz?
Cihaz garantisi bittiyse ROM ile Android sürümü yükseltilebiliyor diye biliyorum ancak HarmonyOS'a geçiş yapılır mı emin değilim. Bu yapılan işlem garantiden çıkarır cihazı.

Saçma sapan sitelerde paylaşılan bilgilere kulak asmayın. Yabancı kaynaklarda bile P20 Lite ve P8 Lite için HarmonyOS güncellemesi hakkında bir şey yazmıyor.
HarmonyOS 3.0 alacak Huawei modelleri ortaya çıktı!

Abi ama şimdi şöyle bir şey var bu konuda ciddiyim Huawei mediapad T5 modelinde HarmonyOS geliyor ve Huawei'nin kendi sitesinde bu yazıyor ve bu tabletin içinde hisilcon kirin 659 var bu demek oluyor ki yakında hisilcon kirin 659 içinde HarmonyOS gelebilir belki de şu an test yapılıyordur yüksek ihtimale

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220624_005238_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220624_005238_com.android.chrome.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 62

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı