Huawei P20 Lite vs iPhone 7

günlük kulanım ve sosyal media için kulanacam fiyat aralığı 2000-2500
peşin mi ödeyeceksiniz ödeme nasıl olacak o fiyata lg v30+ xaomi redmi note 7 nokia 8 huawei p10 ve samsung galaxy a50 bulabilirsin. ihtiyacına göre yeni ve orta sınıf veya eski nesil amiral gemisi mevcut

Oyun Oynamıycamda merak ettim p20 lite gta pubg oynarsak telefona zarar verirmi

Oyun Oynamıycamda merak ettim p20 lite gta pubg oynarsak telefona zarar verirmi
Kardesim planli eskitme ne yaparsan yap oyna yada oynama 2 sene sonra telefon seni memnun etmemeye baslayacak kismen de olsa ya ne oldu buna ilk aldigimda yag gibiydi vs ama oyun konusunda zarari olmaz

Ikisinin fiyatı farklı eğer pubg oynuyorsan p smart 2019 almanı öneriyorum çünkü p smart 2019 fiyat olarak p 20 liteden ucuz ve pubgda hd ve yüksek fps oynarsın p smart 2019 almanı öneririm

Benim Önerim Fiyat Olarak P20Lİte Bu Arada İos Daha
Çabuk Hackleniyor
İlginç. Apple'ın daha çabuk hacklendiğini ilk senden duydum. Bana bu kanıya nasıl vardığını açıklar mısın?
Telefonu Aldım p20 lite
Telefonun hayırlı olsun güzel bir seçim yapmışsın iPhone 7'ye o fiyat verilmez. Verilse bile S9 veya S9+ tercih edilmelidir. Bu zaman da hele ki zamlardan sonra Apple alınmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı