Huawei P20 Lite yerine ne alınabilir?

Bütçe
4500

KivancKaz

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum Huawei P20 Lite. Satıp ne alabilirim? (5-6 yıllık)
EK1: Turkcell Pasaj'da 2. el al götür gibi bir şey vardı. Ondaki fiyat 970 çıkmıştı satılır mı?

P30 alabilirsin ben Lite'sini kullanıyorum hala iyi sıkıntı yok ama tavsiye etmem onun yerine 0 telefon al Huawei nova y 70 veya 90 işini görecektir.

Elde bütçe olmadığından tavsiye edilir bir cihaz.
Ayrıca EMUI 12 güncellemesi aldı.
Ben seviyorum.

Bende Honor 10 Lite vardı onda da aynı şekilde kirin 710 vardı bazen tıkanıyordu. Ayrıca ileriye dönük olması açısından yeni alacaklara önermedim. Ama hala kullanılabilir bence 175k AnTuTu puanı var. Şu an 5K ya alacağın sıfır telefonun 100K-150k AnTuTu puanı oluyor. illa Huawei alacağım derseniz P20 öneririm. Ama dediğimgibi P30 Lite'ında gideri var. P30 Lite'da kirin 710 kullanılması çok saçma orta üst seviye bir cihaza yakıştıramadım.

Bende Honor 10 Lite vardı onda da aynı şekilde kirin 710 vardı bazen tıkanıyordu. Ayrıca ileriye dönük olması açısından yeni alacaklara önermedim. Ama hala kullanılabilir bence 175k AnTuTu puanı var. Şu an 5K ya alacağın sıfır telefonun 100K-150k AnTuTu puanı oluyor. illa Huawei alacağım derseniz P20 öneririm. Ama dediğimgibi P30 Lite'ında gideri var. P30 Lite'da kirin 710 kullanılması çok saçma orta üst seviye bir cihaza yakıştıramadım.
P30 Lite üst seviye bir cihaz değil.

Adı bile Lite.

Geri
Yukarı