Huawei P20 Pro alınır mı?

TBlues

Kilopat
Daha fazla  
Huawei P20 Pro alınır mı yoksa o fiyat bandında daha iyi telefon var mıdır? Bir de p20 pro kullanan kişiler memnunlar mı telefondan belirtirlerse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yurtdışından aldım biraz daha uyguna geldi. Telefon kamera performansı muazzam. Ekran çok güzel ve kapladığı alan gerçekten telefon daha küçükmüş gibi hissettiriyor. Performans zaten konuşmaya gerek yok. Özellik bakımından ters kablosuz şarj yapay zekalı kamera gibi güzel özellikleri var. Şarjı hem uzun gidiyor hem çok hızlı doluyor. Eksileri bana göre gerek kendi höpörler gerek verdiği kulaklık yeterince iyi performans vermiyor. Birde ekranımda ölü pixel var baya bi (Fabrika hatası). Dolayısı ile telefonu aldığımızda iyicene kontrol edin

Ben yurtdışından aldım biraz daha uyguna geldi. Telefon kamera performansı muazzam. Ekran çok güzel ve kapladığı alan gerçekten telefon daha küçükmüş gibi hissettiriyor. Performans zaten konuşmaya gerek yok. Özellik bakımından ters kablosuz şarj yapay zekalı kamera gibi güzel özellikleri var. Şarjı hem uzun gidiyor hem çok hızlı doluyor. Eksileri bana göre gerek kendi höpörler gerek verdiği kulaklık yeterince iyi performans vermiyor. Birde ekranımda ölü pixel var baya bi (Fabrika hatası). Dolayısı ile telefonu aldığımızda iyicene kontrol edin
P20 Pro'da ters kablosuz şarj yok.Mate 20 Pro ile karıştırdınız herhalde.
P20 Pro kullanıcısıyım. Çok memnunum çok sağlam bir telefon, 2-3 kere kılıf yokken yere düşürdüm bir şey olmadı. Tabi ki neresinin üstüne düştüğü önemli ama sağlam bir telefon. Ayrıca boyutlarına göre ele oturuşu ve verdiği his güzel. Kamerasıyla öne çıkan bir telefon, özellikle pro modunu kullanmayı öğrenirseniz çok iyi işler çıkarıyor. Pil ömrü gayet iyi standart bir kullanımda bir günü hatta bir buçuk günü rahat çıkarıyor. Oyun oynayan birisiyim, çok oynadığım halde bir günü çıkarabiliyor. Benim için dezavantajı 3.5 mm kulaklık jakının olmaması ama bluetooth kulaklık kullanarak onu da aştım. Bir telefon aldığımda en az 4-5 yıl değiştirmeyen birisiyim ve beni rahat götürecektir.

Huawei Smart 2019 al keyfine bak hiç gerekyok daha fazla para vermeye. Min. 3 sene sonra zaten değiştireceksin telefonu. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı