Huawei P20 PRO ekran kaydı nasıl açılıyor?

ibrahimSeker

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi ekran kaydı özelliği vardı fakat bir anda ne olduysa bulamıyorum.

Screenshot_20181217-023353.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Simge görünmüyorsa sağ üstte sıfırla de bakalim ne olacak. Huawei arayüzünde ekrana iki defa tıkladığında da ekran görüntüsü alıyordu, ayarlar akıllı yardım kısmında seçenekler olmasi gerek kontrol et.
Ekran görüntüsü alıyor zaten ekran kaydı yok hocam sıfırlayınca bir şey değişmiyor . Bir anda kayboldu ekran kaydı yazan kısım bulamadım gitti.

Selamlar , uygulama ayarlarından uygulama ayarlarını sıfırladıktan sonra tekrar kontol edebilirmisin , eğer hala çıkmıyorsa bir şekilde kapatmış olabilirsin , telefonun yedeğini alıp yedekten geri yükleme yapmadan sıfır kurulum yaptığında kontrol et , orada çıkması gerek.

Eğer çıkıyorsa yedekleri elle geri yükle yani rehber ve fotoğraflar gibi uygulamaları ise elle tek tek kur. Düzelmesi gerek.

index.jpg

Selamlar , uygulama ayarlarından uygulama ayarlarını sıfırladıktan sonra tekrar kontol edebilirmisin , eğer hala çıkmıyorsa bir şekilde kapatmış olabilirsin , telefonun yedeğini alıp yedekten geri yükleme yapmadan sıfır kurulum yaptığında kontrol et , orada çıkması gerek.

Eğer çıkıyorsa yedekleri elle geri yükle yani rehber ve fotoğraflar gibi uygulamaları ise elle tek tek kur. Düzelmesi gerek.

Eki Görüntüle 356132
Ayarları sıfırlayınca da açılmadı dediğiniz gibi dosyaları alıp tamamen sıfırlamak gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı