Huawei P20 Pro vs Sony Xperia Z2 Premium

Ne kadar kolay XZ2 Premium'u bu kadar kolay gömmek.
Çok güçlü bir kamera donanımı var cihazın.
Bunun yanında şunu da söyleyeyim. Kamera isteyen kişi tam ve sağlam bir paket olan S9 Plus'u alabilir.
XZ2 Premium'un daha çok kamera testi gelmesi gerekiyor ama kağıt üstünde bakıldığında ben genel toplamda XZ2P'nin 845 ile birlikte P20 Pro'dan net bir şekilde daha üstün bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
P20 Pro aşırı abartılan ve sunduğu Kirin 970 işlemcisine göre pahalı olan bir cihaz.

Ne kadar kolay XZ2 Premium'u bu kadar kolay gömmek.
Çok güçlü bir kamera donanımı var cihazın.
Bunun yanında şunu da söyleyeyim. Kamera isteyen kişi tam ve sağlam bir paket olan S9 Plus'u alabilir.
XZ2 Premium'un daha çok kamera testi gelmesi gerekiyor ama kağıt üstünde bakıldığında ben genel toplamda XZ2P'nin 845 ile birlikte P20 Pro'dan net bir şekilde daha üstün bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
P20 Pro aşırı abartılan ve sunduğu Kirin 970 işlemcisine göre pahalı olan bir cihaz.
Hocam amacım asla gömmek değildi, sadece bilmediğimden önermem dedim. Eğer öyle gözüktüyse pardon.

Fotoğraf kalitesi istiyorsan P20 PRO, video konusunda S9 Plus iyi. Fiyat performans olarak hangisi mantıklıysa o alınmalı. SD 845 yongası Kirin 970 modelinden daha güçlüdür, iki modelde CPU ve GPU oldukça güçlü oldukları için bu durumu pek takma.

Huawei P20 Pro tercih edin. Teknik olarak Sony modelleri ne kadar iyi görünse de kullanıcı deneyimi olarak geride. Özellikle kamera iyi olsun diyorsanız üst model Samsung ve Huawei'lere yönelin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı