Çözüldü Huawei P2019 telefon galeriye girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Huawei P2019'a sahibim. Az önce bir olay yaşandı. Instagram'da profil fotoğrafı değiştirecektim. Ancak hiçbir fotoğraf gözükmüyordu. Sonra galeriye girmeye çalıştım ancak açıldı ve beyaz ekranda 2 saniye kaldıktan sonra attı. WhatsApp'tan birilerine fotoğraf atmak istediğim zaman fotoğraflar gözüküyor ancak galeriye giremiyorum.

Çözüm
Ayarlar uygulamalar kısmında galeri uygulamasının ön bellek verilerini temizlemeyi deneyin.

Hocam onu denemeden önce konu onaylanana kadar bir sistem güncellemesi gelmişti. Yaptım. Sonra 1-2 dakika bekledim ana ekranda galeriye basınca açıldı. Depolama kısmında da 0 GB kullanılıyor gözüküyordu ama çözüldü.
Ayarlar uygulamalar kısmında galeri uygulamasının ön bellek verilerini temizlemeyi deneyin.

Hocam onu denemeden önce konu onaylanana kadar bir sistem güncellemesi gelmişti. Yaptım. Sonra 1-2 dakika bekledim ana ekranda galeriye basınca açıldı. Depolama kısmında da 0 GB kullanılıyor gözüküyordu ama çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı