Huawei P30 Lite alınır mı?

P30 Lite Android kullanıyor.

Hocam P30 Lite'ın bütçesinde düzgün Android olmayan cihaz yok zaten.

Alınabilir ancak bataryası biraz düşük.

Hocam pek hatırlamıyorum ama kirin 710'un batarya tüketimi düşük diye hatırlıyorum. Yazılımı da gayet iyi olduğundan bataryasının çok düşük olduğunu düşünmüyorum.

Almak istediğim P30 Lite'ın özellikleri:
128 GB hafıza.
4 GB RAM.

Hocam kirin 710'a sahip bir telefon artık alınmaz. Bütçeniz ne kadar ve telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız?

İyi anlamda demek istedim ben. P30 serisinden sonraki cihazlarda Huawei kendi işletim sistemine geçti. Google Play'i APK olarak falan yüklemek gerekiyor uğraştırıcı iş. Android bir cihaz almasında fayda var.

mAh değeri olarak A52 5000, P30 Lite 3400'dü diye hatırlıyorum. Pil tüketimi düşükse mantıklı bir seçim olur P30 Lite.

Almak istediğim P30 Lite'ın özellikleri:
128 GB hafıza.
4 GB RAM.

Telefon çöp fiyatına göre ve kamerasıda çöp fiyata göre kötü iyi ama fiyata göre değmez kardeşimde ve oradan bılıyorum ısınıyor bayağı 2500 TL mıydı öyle bir şeydi onu alıcan Realme 7 alabılrısın oyun oynıycaksan 90Hz ve kamerası 64MP fıyatı 2600 2700 falandı.

İyi anlamda demek istedim ben. P30 serisinden sonraki cihazlarda Huawei kendi işletim sistemine geçti. Google Play'i APK olarak falan yüklemek gerekiyor uğraştırıcı iş. Android bir cihaz almasında fayda var.

mAh değeri olarak A52 5000, P30 Lite 3400'dü diye hatırlıyorum. Pil tüketimi düşükse mantıklı bir seçim olur P30 Lite.

Hocam pil tüketimi düşük ancak yene de alınmaz P30 Lite. Eski bir cihaz (Xiaomi cihazları gibi eski olduğu için bazı avantajları var ancak yene de alınmaz.)

Realme 7 alabilirsin oyun oynayacak isen, 90Hz ve kamerası 64MP fiyatı 2600,2700 falandı.

Hocam kamerası iyidir kötüdür bir şey diyemem ama kamera performansı MP ile ölçülmüyor.

Hocam pil tüketimi düşük ancak yene de alınmaz P30 Lite. Eski bir cihaz (Xiaomi cihazları gibi eski olduğu için bazı avantajları var ancak yene de alınmaz.)

Hocam kamerası iyidir kötüdür bir şey diyemem ama kamera performansı MP ile ölçülmüyor.

Kardeşimde var kamerasnı bılıyorum kötü bendeki Xiaomi daha iyi ucuz olamsına rağmen.

Hocam tavsiyem Huawei cihazlarda olabildiğince Lite serisi almak yerine farklı markaların o fiyat aralığındaki cihazlarına yönelmek gerekiyor. @akinc hocamın dediği gibi A52 bakabilirsiniz o bütçede bence P30 Lite'dan daha iyi bir seçenek olur Android sürümü olsun, stereo hoparlör, Bluetooth 5.0 olsun pasif donanımı daha iyi. Ben P30 PRO kullanıyorum cihazım 2 senelik artık Android'in kaçınılmaz ufak tefek takılmaları küçük küçük kendini gösteriyor.

P30 Lite Android kullanıyor. Alınabilir ancak bataryası biraz düşük.

64 GB yeter derseniz A52'ye bakabilirsiniz:

Tamam teşekkürler.

Hocam pek hatırlamıyorum ama kirin 710'un batarya tüketimi düşük diye hatırlıyorum. Yazılımı da gayet iyi olduğundan bataryasının çok düşük olduğunu düşünmüyorum.

Hocam kirin 710'a sahip bir telefon artık alınmaz. Bütçeniz ne kadar ve telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız?

En fazla 3500 TL. Genellikle oyun amaçlı kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı