Huawei P40 Lite mı Xiaomi Redmi Note 9 Pro mu?

Tabii ki de Note 9 Pro.Huawei P40 Lite herkes tarafından internette kötü yorum aldığına göre iyi bir telefon da değilmiş.Ama eğer Huawei markasından bir telefon alacağım diyorsan,Huawei P30 Lite iyidir.Bana sorarsan Amiral Gemisi bir telefon Huawei P30 Lite,hem kamerası hem de performansı açısından.Bataryasının gücü de 3600 diye biliyorum Huawei P30 Lite'nin.Onun dışında bir ara sırf bu telefon kötü diye tartışıp sonrasında hayranı olduğum Realme 6'yı da öneririm.Ama senin dediklerinin ikisi arasından tabii ki de Note 9 Pro :)
Ama Youtube'dan da karşılaştırma ve denemelerine bak.Ben internetteki yorumlara göre değerlendirdim.
Çünkü bazı kişilerin ağzında da Amiral Gemisi diye geçiyor P40 Lite de.:)
Ama hangisini alırsan al söylediğim telefonlardan bil ki pişman olmazsın.P40 Lite de dahil

Son düzenleme:
Redmi Note 9 Pro çöp. Malzeme kalitesi, yazılım kalitesi berbat. Xiaomi'den bir ürün alacaksan Redmi serisine değil Mi serisine bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca kameraya toz kaçırma gibi sorunlarının olduğu söyleniyor.

P40 Lite'a gelecek olursak oldukça güzel bir cihaz. Özellikle kamera performansı olarak Redmi Note 9 Pro'dan önde.

Tam emin değilim ama eğer P40 Lite'da Google servisleri yoksa almanı tavsiye etmem. Eğer Google servisleri senin için önemli değilse alınabilir ancak bence Google'sız Android telefon olmaz.

Redmi Note 9 Pro çöp. Malzeme kalitesi, yazılım kalitesi berbat. Xiaomi'den bir ürün alacaksan Redmi serisine değil Mi serisine bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca kameraya toz kaçırma gibi sorunlarının olduğu söyleniyor.

P40 Lite'a gelecek olursak oldukça güzel bir cihaz. Özellikle kamera performansı olarak Redmi Note 9 Pro'dan önde.

Tam emin değilim ama eğer P40 Lite'da Google servisleri yoksa almanı tavsiye etmem. Eğer Google servisleri senin için önemli değilse alınabilir ancak bence Google'sız Android telefon olmaz.
Bence güzel bir telefon Note 9.Youtube'dan testlerine bakıyorum hala :)
Bence güzel bir telefon Note 9.Youtube'dan testlerine bakıyorum hala :)
Bir de Mi serisinden ne gibi telefonları kast ediyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin.

Son düzenleme:
P40 Lite daha güçlü ve daha diri bir cihaz ama biliyorsunuz ki google servisleri yok. Bunun sizin için problem olmayacağını düşünüyosanız hemen P40 Lite alın.

Eğer ekran takıntın varsa Xiaomi veya Redmi'yi asla önermem ekran kalitesi berbat en çok görülen sorunlar Ghost Screen ve ekran donması tabiki herkes'te olacak diye birşey yok şans işi ama genelinde var

Geri
Yukarı