Huawei P40 Lite suya düştü

emreborazan

Picopat
Daha fazla  
Telefon küvete düştü ama hemen aldım da hoparlörün sesi gitmiş gibi. Ne yapmalıyım? Yardımcı olun, başka sorun var mıdır ona göre pirince yatırmam gerekir mi? Telefon Huawei P40 Lite, hoparlör değişimi ne kadara mal olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon küvete düştü ama hemen aldım da hoparlörün sesi gitmiş gibi. Ne yapmalıyım? Yardımcı olun, başka sorun var mıdır ona göre pirince yatırmam gerekir mi? Telefon Huawei P40 Lite, hoparlör değişimi ne kadara mal olur?

Pirince falan sokma daha berbat bile edebilirsin, güzelce kurut birkaç saat beklet kullan sonra. Sökebiliyorsan da sökebilirsin kurutmak için.

Kurut derken sakın ha kurutma makinesiyle kurutma cihazın içine daha çok su kaçmasına yol açar.
Oteldeyim yanımda saç kurutma makinesi vs. yok ne yapabilirim sim de gitti gözükmüyor şimdi, kamera da buğulandı telefonca var yakınlarda götüriyüm mi başka aksanları zarar görmüş müdür? Ya da bir kurutup gün bekliyim mi?

Kurut derken sakın ha kurutma makinesiyle kurutma cihazın içine daha çok su kaçmasına yol açar.
Bir saat bir yere gitmem gerekti gittim kamera buğulandı bide sim gitti iste.

Oteldeyim yanımda saç kurutma makinesi vs. yok ne yapabilirim SIM de gitti gözükmüyor şimdi, kamera da buğulandı telefonca var yakınlarda götüriyüm mi başka aksanları zarar görmüş müdür? Ya da bir kurutup gün bekleyeyim mi?

Bir saat bir yere gitmem gerekti gittim kamera buğulandı bir de SIM gitti iste.

Koş tamirciye.

Geri
Yukarı