Huawei P40 Lite vs Realme 6

SDÇ

Decapat
Daha fazla  
Beyler ben bu iki telefondan birisini alacağım ama feci kararsız kaldım. Huawei P40 Lite'ın kirin 810'u beni cezbederken öte yandan Realme 6'nın 90Hz ekranı ve fazladan 2 GB RAM'i beni o tarafa çekiyor. PUBG için hangisi daha iyidir ve hangi telefonu almalıyım.(Bu arada Realme 6'nın 8 GB RAM 128 GB'lık versiyonu)

İşlemci konusunda kesinlikle Huawei güçlü.

Realme 4K çekim yapabiliyor. (Bunun pek bir faydası olmuyor.)

RAM olarak 6 ile 8 bence çok fark etmiyor.

90 Hz sadece biraz lüks. Kullanırken biraz daha akıcı gelecek. Videoların, filmlerin 60 FPS olduğunu düşünürsek oyunlarda, arayüzde ve sosyal medyada akıcı olacak. İnanın ki 60 Hz ekrana sahip olsanız bir şey kaybetmezsiniz. 144 Hz olsa neyse.

Huawei, akıllı telefon sektöründen çekilebilir haberleri bulunuyor. Batabilir, bilemiyoruz.

Huawei'nin Android desteğinde bazı sıkıntılar var. Google ile sıkıntılı bir süreçte, malum ABD-Çin soğukluğu.

Huawei biraz daha kompakt. Büyük telefon seviyorsan, bilemem.

Aklıma gelen bazı karşılaştırmaları yazdım. Ben olsam Huawei'yi tercih ederdim.

Pek.

İşlemci konusunda kesinlikle Huawei güçlü.

Realme 4K çekim yapabiliyor. (Bunun pek bir faydası olmuyor.)

RAM olarak 6 ile 8 bence çok fark etmiyor.

90 Hz sadece biraz lüks. Kullanırken biraz daha akıcı gelecek. Videoların, filmlerin 60 FPS olduğunu düşünürsek oyunlarda, arayüzde ve sosyal medyada akıcı olacak. İnanın ki 60 Hz ekrana sahip olsanız bir şey kaybetmezsiniz. 144 Hz olsa neyse.

Huawei, akıllı telefon sektöründen çekilebilir haberleri bulunuyor. Batabilir, bilemiyoruz.

Huawei'nin Android desteğinde bazı sıkıntılar var. Google ile sıkıntılı bir süreçte, malum ABD-Çin soğukluğu.

Huawei biraz daha kompakt. Büyük telefon seviyorsan, bilemem.

Aklıma gelen bazı karşılaştırmaları yazdım. Ben olsam Huawei'yi tercih ederdim.

Peki Realme 6 2 veya 3 saat aralıksız oyun oynayınca örnek PUBG Mobile ne kadar ısınır ve bu ısı tehlikeli midir.

Pek.

Peki Realme 6 2 veya 3 saat aralıksız oyun oynayınca örnek PUBG Mobile ne kadar ısınır ve bu ısı tehlikeli midir?

Açıkçası ben MediaTek telefonları önermiyorum. PC dünyasının AMD'si ne ise, mobil dünyanın MediaTek'i odur. Bence siz Huawei P40 Lite tercih edin.

Açıkçası ben MediaTek telefonları önermiyorum. PC dünyasının AMD'si ne ise, mobil dünyanın MediaTek'i odur. Bence siz Huawei P40 Lite tercih edin.
İkinci cümlenizden sonra MediaTek'i savunacaksınız sanmıştırm. PC dünyasında AMD, Intel'e baya acı çektiriyor şu an. MediaTek, SnapDragon veya başka bir işlemciye doğrudan rakip bile olamıyor. Karşılaştırmanız yanlış.

Geri
Yukarı