Huawei P40 Lite "WhatsApp orijinal değil" hatası

TAKLAB_BR

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi katana gf 76 11ue-470tr
RTX 3060
İntel i7 11800h
16 gb ram
Windows 11home
Merhaba.
Huawei P40Lite kullanıcısıyım. Daha 3 güne WhatsApp'ı sorunsuz bir şekilde kulanıyordum dün orijinalli degil diyerek beni attı. Birçok modlu WhatsApp denedim birçok program denedim halen daha orijinal istiyor. Ama Huawei Google Play'i ddesteklemedigi için indiremiyorum WhatsApp'a nail attım otomatik cevaplarla hiçbir işe yaramadı bu problemi arastırdıgımda birçok kiside aynı sıkıntı oldugunu gördüm. Bununla ilgili ne yapabilirim?

Merhaba.
Huawei P40Lite kullanıcısıyım. Daha 3 güne WhatsApp'ı sorunsuz bir şekilde kulanıyordum dün orijinalli degil diyerek beni attı. Birçok modlu WhatsApp denedim birçok program denedim halen daha orijinal istiyor. Ama Huawei Google Play'i ddesteklemedigi için indiremiyorum WhatsApp'a nail attım otomatik cevaplarla hiçbir işe yaramadı bu problemi arastırdıgımda birçok kiside aynı sıkıntı oldugunu gördüm. Bununla ilgili ne yapabilirim?

Hocam orijinal APK indirin.

Hocam hortaltıcam ama çözdüm sorunu telefonunda WhatsApp indir gir WhatsApp'a 3 noktadan ikincil telefon seçe bas farklı bir telefondan numaranla gir QR okut oradan giriş yapabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı