Huawei P40 Lite'a Google Play yüklenir mi?

Huawei Google Play Problemi üzerine;
Merhabalar. Bilgisayar ve telefon üzerine araştırmalarım sonucunda Huawei telefonlar için tamamıyla Google Play hizmetlerini, Play Store ve buna bağlı bütün uygulamaları, sıradan bir Samsung'dan bile daha iyi bir şekilde çalıştırmanın yollarını keşfettim. Kendi işim yazılımlar üzerine olduğu için zorluk çekmeden, özellikle telefonun garantisini etkilemeyen çözümler biliyorum. Bunu birçok Huawei telefon üzerinde gerçekleştirdim ve kesin çözüme ulaştırdım.

Huawei Google Play problemi üzerine;
Merhabalar. Bilgisayar ve telefon üzerine araştırmalarım sonucunda Huawei telefonlar için tamamıyla Google Play hizmetlerini, Play Store'e ve buna bağlı bütün uygulamaları, sıradan bir Samsung'dan bile daha iyi bir şekilde çalıştırmanın yollarını keşfettim. Kendi işim yazılımlar üzerine olduğu için zorluk çekmeden, özellikle telefonun garantisini etkilemeyen çözümler biliyorum. Bunu birçok Huawei telefon üzerinde gerçekleştirdim ve kesin çözüme ulaştırdım.
Size de yardımcı olmamı isterseniz bana [email protected] üzerinden mail atabilirsiniz.

Mail üzerinden ulaşamadım bir sorun oluştu başka nasıl ulaşabilirim size.

Yeni konular

Geri
Yukarı