Huawei P9 Lite Cihazda Hesap Doğrulması Yapılamıyor

Anna Karenina

Hectopat
Yer
Kırşehir Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: İntel Core İ7 3770 | GT 415 | HD 4000 | 16 GB RAM DDR3 1333Mhz | Quadro H61 Anakart | 300W PSU ATX | Samsung 870 EVO 250 GB SSD | Kioxia Exceria Sata SSD 480GB | Fury 128GB SSD | Toshiba MQ0ABD038 320GB HDD | Windows 10 Pro AtlasOS

Keyboard: Piranha 2345 | Mouse: Corsair Katar PRO | Headset: P47 Wireless | Monitor: Samsung SyncMaster 940BW 75 Hz | | Phone: Sony Experia M5 | Huawei P7 Lite 2017 | Laptop Asus VivoBook S14 | HP G255 i3 5005
Meslek
Oto yedek parça sanayi
Bu cihaz sıfırlandı deyip önceden açılan oturumlardan açmamı istiyor. Açıyorum ama kabul etmiyor.

Cihazı sıfırladıysanız ve önemli bir veriniz yoksa hard reset atıp tekrar deneyin.

Hocam hard reset nasıl oluyor? Ben hard reseti hep tuşlarla atılan hard reset diye biliyorum.

Evet tuşlarla atılan reseti yapmanız gerekiyor.

Ben çok yaptım hocam siz normal ayarlardan yaptımmı sandınız? Keşke ayarlardan yapsaydım ama cache temizliği yapınca FRP lock devreye giriyor ve cihaz açılmıyor ve şu an halen aynı sorunu çözemedim bir türlü.

Ben çok yaptım hocam siz normal ayarlardan yaptımmı sandınız? Keşke ayarlardan yapsaydım ama cache temizliği yapınca FRP lock devreye giriyor ve cihaz açılmıyor ve şu an halen aynı sorunu çözemedim bir türlü.
Hocam ilk baştaki giriş kısmında mı istiyor bunu?

Bu videolara bir bakın isterseniz bakmadıysanız. Çoğu kişi olumlu sonuç aldığını belirtmiş. İkisi de aynı bu arada tek fark dil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Bu videolara bir bakın isterseniz bakmadıysanız. Çoğu kişi olumlu sonuç aldığını belirtmiş. İkisi de aynı bu arada tek fark dil.

Teşekkürler hocam ama bu videolar çok eski ve benim sürümüm bunların yaptıklarıyla uyşmuyor o yüzden. Evet ilk başta Wi-Fi girmemi istiyor zorunlu olarak girer girmez o ekran atıyor.

Geri
Yukarı