Huawei P9 vs Galaxy S6 Edge

Sinan05

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Finans
Arkadaşlar bu iki telefonun fiyatı birbirine çok yakın, sizce hangisini almak uzun vade de daha iyi olur. Kamera, batarya, hız olarak hangisi daha iyidir sizce tavsiyelerinizi bekliyorum.

Performans ve donanım olarak P9 modeli daha iyi. Batarya tarafında rakamsal olarak P9 modeli daha yüksek görünse de Kirin 955 işlemcisinin güç tüketimi biraz fazladır, Exynos 7420 daha az güç harcayan bir model. İki telefonun batarya performansları birbirine yakın olur. Kamera tarafında iki model birbirine yakın. Renk doğruluğu olarak Huawei biraz daha iyi, Amoled rengi abartır biraz, video tarafında ise S6 modeli daha iyi OİS ve 4K çekim özellikleri ile bu noktada P9 modelinden farklılaşıyor. Gece çekimlerinde de S6 daha başarılı. Ekran konusunda ise S6 modeli daha iyi bir ekrana ve parlaklık değerine sahip. P9 güncellik açısından bir tık daha önde.

Bugün hepsini inceledim Avm de P9, P10, S7 Edge, Xperia XZ. Kamera olarak P10 kesinlikle zirvede. Fakat 2.olarak P9 veya S7. Gece çekimi olarak S7 kesinlikle fakat gündüzde hemen hemen aynı gibi. Ama P9 odaklaması çok iyi pro kamerası gibi. Örnek olarak bir foto atıyorum ekte. Emui 5.1 süper olmuş ayarlar kısmı falan aynı İphone gibi olmuş sade ve çok stabil. Birde birşey sormak istiyorum fiyat P9 2500 falandı bende Hepsiburada da 2000 e var Türkiye Garantili dedim o da öyle yazdığına bakma sadece Bizde(vatancomputer), teknosa da birde bişey daha dedi unuttum, bunlar dışında hiçbir yerde Türkiye garantili olamaz öyle yazdığına bakma sen dedi. Yani hepsiburada ya inanmayalım mı Huawei Türkiye Garantili yazıyordu sitede.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2017-04-09-22-03-17.png
    Screenshot_2017-04-09-22-03-17.png
    287,7 KB · Görüntüleme: 107
Bugün hepsini inceledim Avm de P9, P10, S7 Edge, Xperia XZ. Kamera olarak P10 kesinlikle zirvede. Fakat 2.olarak P9 veya S7. Gece çekimi olarak S7 kesinlikle fakat gündüzde hemen hemen aynı gibi. Ama P9 odaklaması çok iyi pro kamerası gibi. Örnek olarak bir foto atıyorum ekte. Emui 5.1 süper olmuş ayarlar kısmı falan aynı İphone gibi olmuş sade ve çok stabil. Birde birşey sormak istiyorum fiyat P9 2500 falandı bende Hepsiburada da 2000 e var Türkiye Garantili dedim o da öyle yazdığına bakma sadece Bizde(vatancomputer), teknosa da birde bişey daha dedi unuttum, bunlar dışında hiçbir yerde Türkiye garantili olamaz öyle yazdığına bakma sen dedi. Yani hepsiburada ya inanmayalım mı Huawei Türkiye Garantili yazıyordu sitede.
Ekteki teknosa elemanı mı ? :D

Onlar kendi ürünlerini satmak için öyle demişlerdir, S7 gündüz fotoğraflarında P9 kadar başarılı bulmuyorum ben çünkü yazılımsal olarak S7 çok keskinleştiriyor.

@Charmander1903 Hayır benim :) @BERWAR valla eğer hepsiburada da gerçekten yazıldığı gibi Türkiye Garantili ise ordan almak çok mantıklı çünkü Media Markt, Teknosa ve Vatan Computer de çok daha pahalı 2500-2600 falan. Almadan önce görüşmek lazım Hepsiburada firma ile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı