Huawei Pura 70 serisi fiyatları belli oldu

Huawei Pura 70'in özelliklerine baktım da öyle ahım şahım bir özelliğini göremedim.

Ya da biraz daha koyar iPhone alınır. Huawei markasına 70 bin lira vermek bana mantıksız geliyor.

Kamera olarak rakipsiz dünya üzerinde, bunun için sadece telefon taşıyanlar var. Ekstra olarak batarya ve ekran olarak da iPhone modellerine göre daha üstün. Aynı şekilde S23 Ultra düşünenler içinde kamera olarak açık ara fark var. Bence S23 Ultra'ya göre paneli de daha iyi. Tasarım olarak da tercihim Huawei olur.

Kamera olarak rakipsiz dünya üzerinde, bunun için sadece telefon taşıyanlar var. Ekstra olarak batarya ve ekran olarak da iPhone modellerine göre daha üstün. Aynı şekilde S23 Ultra düşünenler içinde kamera olarak açık ara fark var. Bence S23 Ultra'ya göre paneli de daha iyi. Tasarım olarak da tercihim Huawei olur.

Hocam dediğin gibi tercih ve ihtiyaç meselesi. Ben tercih etmem. Bana kameradan çok bataryanın uzun solukluluğu önemli. Şu anda kullandığım telefonun bataryası ile pek farkı yok. Keşke daha fazla olsaymış. Sonuçta 70 bin lira az para değil. Huawei markası Samsung ve Apple'a göre marka konusunda daha geridir. Yani fiyatı 70 bin o yüzden pahalı geldi. Güzel telefon olabilir ancak o fiyat dediğim gibi biraz yüksek. Samsung bile Apple ile fiyat konusunda yarışıyor o bile saçma. S24 Ultra çok beğendiğim bir telefon ancak o kadar fiyatı gözden çıkaracaksam gider iPhone alırım.

Sadece kamera için 7 Nm'lik işlemciye sahip bir cihaz için 70k verilmez. Şu an kamerası en iyi cihaz Xiaomi 14 Ultra o varken bunu almak enayilik olur.

Ana kamera ve videoda IPhone'u geçemez diğer kameralarda ise Samsung'la belki kapışır. Rakipsiz değil yani, hele IPhone'nin kamera yazılımının yanından geçemez.

Ana kamera ve videoda IPhone'u geçemez diğer kameralarda ise Samsung'la belki kapışır. Rakipsiz değil yani, hele IPhone'nin kamera yazılımının yanından geçemez.

Eskiden beğenilmeyen Xiaomi bile tokatlıyor artık IPhone'u. Şu an cihaz almak isteyen kameradan ziyade iOS mu Android mi diye işletim sistemi arasında kalıyor, genel olarak iOS daha stabil daha optimize. Ama birkaç yıl içinde buradaki fark da kapanır.

Huawei'nin üst modelleri üzmez genelde. Kamera konusunda iPhone yaklaşamaz bu cihaza zaten.
Gün ışığında tonları sıcaklaştırması en iyi yazılıma sahip olduğunu göstermiyor. Zoom ve Gece Modu alanlarında ise hala zayıf iPhone'lar.

Yeni konular

Geri
Yukarı