Huawei teknik servis durumu nasıl öğrenilir?

TheTiger50

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 4-5 gün önce bozulan FreeBuds kulaklığımı Huawe'yi arayarak servise gönderdim. Ürünün şu an ne durumda olduğunu değişim veya tamir olacağı hakkında bilgi alabileceğim bir yer var mı? Bir sorum daha olacak, garantisi devam ediyordu ve herhangi bir tamir veya değişim durumunda benden ücret talebinde bulunurlar mı? Daha once Huawei cihazini garantiye gönderenler varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun kullanıcı hatasıysa ücret talebi olur, size göre ürünü yapıp yapmama kararı alırlar. Servis durumunu kontrol etmek için sizin telefonunuza mesaj ile link geldiyse bakabilirsiniz veya alttaki linkten seri numarasını girip takibini yapabilirsiniz onun dışında bakabileceğinizi sanmıyorum.
Online Onarım Takibi-Teknik Servis Onarım Durumu | HUAWEI Destek Türkiye

Fixsmart bakıyordu sanırım Huawei teknik servisine. Sitesinde bulabilirsin sorgulamak için bir yer büyük ihtimal. 🤔

Bulamazsan Huawei canlı destekle veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçersen yardımcı olurlar. ♥️

Hocam bu 5 gli cihazlar gelince 4.5 g Huawei cope gidecsl degil mi artik 4.5 g bitiyor yavas yavas.
4.5 G'nin ülkemizde en azından 2-3 yılı daha var bence. Büyükşehirlerde bile doğru düzgün 5G altyapısı yok. Zaten 5G cihazda alsak alacağımız maksimum verim Türkiye şartlarında 4.5 G olacak. 🥲

Dünyaya bakarsak dediğin gibi bitiyor. 🥺

Geri
Yukarı