Huawei telefon açılırken logoda kalıyor

@feneresevdalı anlıyorum. Bir telefoncuya göstereyim bakalım, 3 sene dayandı telefon. Bence gene iyi gitti, telefoncuya gösterdikten sonra buraya dönüş yaparım. Muhtemelen yeni telefon alacağım gibi gözüküyor.
P20 dead boot repair diye aratarak idareten kendiniz ayağa kaldırabilirsiniz birkaç günlüğüne. Ama yeni telefon bakmanız isabetli olacaktır

Sorunu çözemedim. Biraz kendim çözüm aradım, çözemedim. 2-3 tane de telefoncuya gösterdim. Sorun EMMC depolama çipi arizası, yapabilen telefoncu çok çok az. Yapan çıkarsa da 500 600 TL gibi bir fiyat istiyor zaten. Benim telefonumu da yapamadılar, ben de yeni telefon aldım kendime.

@feneresevdalı anlıyorum. Bir telefoncuya göstereyim bakalım, 3 sene dayandı telefon. Bence gene iyi gitti, telefoncuya gösterdikten sonra buraya dönüş yaparım. Muhtemelen yeni telefon alacağım gibi gözüküyor.
Merhabalar, aynı sorunu şu anda yaşıyorum. Bir anda kapandı ve sadece logo gözüküyor. Ne yapmam gerekiyor, siz nasıl çözümlediniz?

selamlar geçici süreliğine telefona erişebiliyor muyuz veri transferi için p20 dead boot repair yaparak. Kalıcı olarak kullanma gibi bir niyetim yok

Geri
Yukarı