Huawei telefona root atılmalı mı?

Root atmak telefonda birçok soruna sebep olur. Bir süre sonra ise telefonu tamamen çöp hale getirir. Arkadaşım daha önce telefonuna root atmıştı, ilerleyen zamanlarda telefon kullanılamaz hale geldi yenisini aldı.
2 yıllık telefonuma, 2017'de alınan XA Ultra'ya ve POCO X3 NFC'ye ve Turkcell T50'ye root attım hiçbirinde sorun yasamadim.

Sorunuza gelecek olursak imkansız. Bootloader kilidi kapalı.

Huawei P40 Lite, halen Android fakat Google hizmetlerini kullanamıyorum, şu anki telefonumun örneğin bir Samsung gibi çalışmasını istiyorum Google hizmetleri bulunsun içinde

Huawei P40 Lite'da Google servisleri maalesef ki bulunmuyor. Huawei'nin App Gallery mağazası, tarayıcısı ve birçok uygulaması işinize yarayabilir. Şu anda Android mi? EMUI mi? EMUI ise EMUI 12 Alacak Cihazların Listesi resmi sitesinde EMUI 12 alacağını söyleniyor.

Google servislerini elbette kullanmanın yolu var. Bu videoyu izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Huawei telefonumun sisteminden de şikayetçiyim. Android 10 telefonum Android 11 yüklemek istiyordum şu an Google ile ilgili hiçbir şeyi kullanamıyorum. PUBG Mobile'den de ban yemişken root atıp komple sistemi değiştirip sonra da IMEI numaramı değiştirmeyi düşünmüyorum, yapmalı mıyım bilmiyorum. Aydınlatır mısınız?

Google ile nasıl hiçbir şeyi kullanamiyorsunuz?
Tamam bazi şeyler kullanılmıyor olabilir ama buna hiç bir şey diyemezsiniz aile bireylerimde var gayet rahat kullaniyorlar yani. Bootloader kilidi kapali o yuzden atamazsiniz.

Google ile nasıl hiçbir şeyi kullanamiyorsunuz?
Tamam bazi şeyler kullanılmıyor olabilir ama buna hiç bir şey diyemezsiniz aile bireylerimde var gayet rahat kullaniyorlar yani. Bootloader kilidi kapali o yuzden atamazsiniz.
Ben İnternet sitesini falan katmadım içine onlar işime yaramaz ama saol

Huawei P40 Lite'da Google servisleri maalesef ki bulunmuyor. Huawei'nin App Gallery mağazası, tarayıcısı ve birçok uygulaması işinize yarayabilir. Şu anda Android mi? EMUI mi? EMUI ise EMUI 12 Alacak Cihazların Listesi resmi sitesinde EMUI 12 alacağını söyleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sağ ol kanka peki telefonu başka bir telefon gibi nasıl gösteririm, cihazım pubg mobile'dan banlandın onu açmak istiyorum

P40 lite EMUI 12 güncellemesi aldı bile.

Geri
Yukarı