Huawei uyumlu Type-C to HDMI kablo önerisi

deathbat

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, benim Honor play telefonum var. Bilen bilir Huawei Mate 20 Lite ile her şeyi aynı. Benim televizyonum Smart TV değil ve ben Netflix izlemek istiyorum bu TV'de. Bu yüzden kablo arıyorum ama bazı bulduğum meşhur kabloların yorumlarında şu tarz şeyler söylenmiş ".Lite telefonlarla uyumlu değil." ". Type-C niz Display Port uyumlu olmalı." Gibi şeyler. Benim bunlarla ilgili hiçbir bilgim yok. Hem bunlarla ilgili bilgisi olanlar bilgi verebilir hem de kablo önerisi alabilir miyim sizlerden? Bütçem 100 liradır. Teşekkürler.

Hocam MHL desteği varsa bu kablo işinizi görür.
Galaxy S8/S9/S10 Type-C to HDMI MHL kablo görüntü aktarıcı 90, 00 TL yerine 74, 90 TL.
.
Hocam bu MHL desteği telefonda mı olacak yoksa TV'de mi? Epey ve MHL sitesinde telefonumun destekleyip desteklemediğine baktım da bir şey göremedim.

Düzenleme: Şimdi baktım Epey'de Honor Play için USB özellikleri diye bir şey yok ama Mate 20 Lite'ıbki OTG imiş, bu da öyledir muhtemelen.

Hocam bu MHL desteği telefonda mı olacak yoksa TV'de mi? Epey ve MHL sitesinde telefonumun destekleyip desteklemediğine baktım da bir şey göremedim.

Düzenleme: Şimdi baktım Epey'de Honor Play için USB özellikleri diye bir şey yok ama Mate 20 Lite'ıbki OTG imiş, bu da öyledir muhtemelen.
OTG (On The Go) yani depolama birimi, klavye,mouse, joystick gibi şeyleri ifade eder. MHL farklı bir durum. MHL desteği yoksa görüntü alamazsınız.

Yani kablosuz ekran yansıtma özelliği olan TV'ler dışında, benim TV'ye bu cihazla görüntü aktarmam mümkün değil mi?
Hocam destek yoksa maalesef mümkün değil.

Hocam MHL desteği varsa bu kablo işinizi görür.
Galaxy S8/S9/S10 Type-C to HDMI MHL kablo görüntü aktarıcı 90, 00 TL yerine 74, 90 TL.
.
Hocam S10 yazmışsınız ama S10+'da MHL desteği yok mu ya?

Geri
Yukarı