Huawei Watch GT2 alınır mı?

Lady Hellbender

Kilopat
Merhaba,
Samsung Galaxy Watch active modeline sahibim. Ne yazık ki günlük az kullanımla beraber şarjı 4 günden fazla iyi gitmediğinden ötürü yeni bir akıllı saat arayışı içindeyim. Aklımda Huawei Watch GT2 modeli var, önerir misiniz? Aramızda kullanan varsa geri dönüşlerinizi alabilir miyim? O fiyat bandında başka bir akıllı saat öneriniz varsa açığım. Bütçem 1.200 ila 1.500 arasındadır. Kullanım amacım ise alarm, hatırlatma, Whatsapp/SMS gibi iletişm aracılarına rahatlıkla cevap verme, hava durumu takibi, adım takibi, stres ölçümü, hareketsizlik takibi vs.

Kişisel durumumdan ötürü mecbur olarak iPhone kullanmaktayım.
O zaman GT 2 öneririm. Eski iOS kullanıcısı olarak Huawei Health iOS'ta güzel çalışıyor, ama Samsung Gear güzel çalışmıyor. Hem eski Watch Active kullanıcısınız, bana mantıklı gelmiyor tekrar Watch almak.

O zaman GT 2 öneririm. Eski iOS kullanıcısı olarak Huawei Health iOS'ta güzel çalışıyor, ama Samsung Gear güzel çalışmıyor. Hem eski Watch Active kullanıcısınız, bana mantıklı gelmiyor tekrar Watch almak.
Oldum olası Samsung Watch uygulamasını bi' türlü sevemedim. Öneriniz için içtenlikle teşekkürler.

Bilmiyorum zevkinize uyar mı ama Samsung fit 2 var ve ben şarjını 12 gün hiç takmadan dayandı.
Belki alınabilir ama zevk meselesi ve biraz sporcular için yapılmış ama ben sporcu değilim ve çok memnunum.

Bilmiyorum zevkinize uyar mı ama Samsung fit 2 var ve ben şarjını 12 gün hiç takmadan dayandı.
Belki alınabilir ama zevk meselesi ve biraz sporcular için yapılmış ama ben sporcu değilim ve çok memnunum.
İlginiz için teşekkür ediyorum ama ben akıllı bileklik aramıyorum ve bahsi geçen modelde ilk mesajımda belirttiğim kriterlerimi karşılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı